Страховий агент відкриває Свої таємниці величезну економію на автострахування

Привіт народ, мене звуть Сезар Діас, я брокера Автострахування в штаті Каліфорнія. Я працюю два авто страхові агентства в Каліфорнії і сайт автострахування, обслуговуючого всі Сполучені Штати. У мене є багаторічний досвід в якості агента автострахування і брокера і впродовж багатьох років, я зрозумів, всі способи заощадити гроші на вашому авто страхування.

Я вирішив поділитися своїми секретами економії грошей на страхування автомобілів, тому що я не вірю, що це справедливо для людей, щоб платити більше грошей за їх авто страхування тільки тому, що вони не знають, що вони мають право на певну знижку або можливо, тому що вони не знають, певну знижку, навіть не існує!

Я сподіваюся, що не потрапити в біду для обміну всі свої секрети, але я відчуваю, що це тільки справедливо. (Може бути, не для страхових компаній, а й для широкої громадськості.) Страхові компанії мають достатньо грошей, так чи інакше! Я вважаю, страхові компанії є одними з найбагатших компаній у світі. Чому ви думаєте, що це? Те тому що вони загрібають цих дорогих премій, які ви платите за свій автострахування.

Ну, ось мої таємниці показав, Ви можете взяти кілька нот або навіть роздрукувати це таким чином наступного разу, ви отримуєте авто страхування цитатою, ви можете посилатися на цю статтю і переконайтеся, що ви отримаєте всі ваші доступні знижки.

Насамперед, більшість компаній будуть просити основну інформацію з метою отримання Вашого авто страхування цитатою, такі як ім’я, стать, дата народження, сімейний стан, поштовий індекс, чи є у вас даних поточного і попередніх авто страхування, як довго ви були ліцензію (досвід водіння), водіння запису історії (квитки і нещасних випадків), комутуючих відстань до роботи і річний пробіг, рід занять і вид використання (особисті або комерційні), марку і модель автомобіля, сигналізації і обладнання на транспортний засіб, і охоплення кращого.

Коли люди отримати авто страхування котирування, вони просто відповісти на питання, які ставлять представники, але поняття не маю, чому питання задають. Що означає бути у шлюбі або мають відношення до отримання цитуючи автострахування? Ну, всі питання, які задають вплине на вашу ставку. Я збираюся пояснити, чому всі ці питання ефект вашої швидкості, і я збираюся розповісти вам, що відповідь дасть вам самій вигідною ціною.

Я просто збираюся розповісти вам те, що відповіді дасть вам найкращі ціни, однак, я не пропоную надання неправдивої інформації при отриманні цитати. Важливо дати точні відповіді, але в той же час, важливо знати, які відповіді дасть вам найкращі ціни, тому що, якщо ви в даний час не потрапити в “низький рівень” категорії, ви можете в майбутньому, і так як ви знаю, ви хочете, щоб зв’язатися з вашою страховою компанією, щоб проінформувати їх про будь-які зміни, які допоможуть вам заощадити гроші.

Я збираюся йти крок за кроком пояснюючи кожне питання, яке задають страхових агентів і я поясню, що відповідей дають низькі ціни.

1. Пол-Більшість страхових компаній пропонують більш дешеві тарифи для жінок через статистику. Менше аварій призвели від жінок проти чоловіків. Може бути, тому більшу частину часу, якщо пара знаходиться в автомобілі, чоловік, як правило, їздити? Може бути тому, домогосподарка не матиме звичайні комутуючих чоловік б їхати назад і назад на роботу кожен день?

2. Дата народження-Грубо кажучи, ранньому віці буде генерувати вищу вартість за страховку. Ставки будуть нижче, оскільки водій дозріває, проте зростання цього показника ще раз в якості водія досягає більш пізні роки, такі як 60-х і до.

3. Сімейний стан-Як правило, одружений водій матиме дешевше, ніж один драйвер. Це, знову ж таки, пов’язано з статистикою. Одномісний драйвери мають більш високий відсоток втрат. Чи може це бути тому, що подружня пара повинна доїхати менш ніж за одну, більш активним драйвером? Деякі страхові компанії дозволить Вам отримувати заміжньої ставкою, якщо ви живете з вашим “значний інше” в рамках цивільний шлюб або вони можуть дати вам одружений ставкою, якщо ви батько-одинак. Не забудьте запитати, якщо ви потрапляєте під будь-яким іншим вищевказаним категоріям. При покупці політики, коли ви самотні і вийти заміж середньостроковій перспективі, не забудьте зв’язатися з вашої страхової компанії, щоб отримати “шлюбі курс”.

4. Індекс-Zip кодекси вплинути на ваш курс. Це знову ж таки на основі статистики конкретного міста. Деякі міста можуть бути перевантажені з рухом і може мати більше нещасних випадків, ніж інші. У деяких містах, можливо, більше, ніж інші крадіжки, ЕСТ. У цілому, чим більше місто перевантажена, тим вище ставки.

5. Поточного і попередніх Страхування Деякі страхові компанії дасть вам знижку, якщо у вас є поточні страхові або мали страховий поліс нещодавно скасувати протягом останніх 30 днів. Якщо у вас був страховий поліс протягом останніх 30 днів, обов’язково повідомте про це своєму страховому агентові, тому що більшість агентів не запитуватиму вас, якщо ви не говорите ім.

6. Досвід водіння-часу ви були ліцензовані є важливим фактором у визначенні швидкості. Там більше у вас був ваш ліцензією, більш дешевому тарифу вашого. Якщо ви мали ліцензію в іншій державі, не забудьте вказати, що у ваш досвід водіння. Навіть якщо ви отримали ліцензію в іншій країні, він може бути використаний, щоб додати в свій досвід водіння, хоча доказів можуть знадобитися.

7. Квитки і аварій-Звичайно квитки і нещасні випадки впливають на швидкість, але квитків не буде впливати на вас, поки це порушення не буде опублікований запису водіння. Зазвичай не раніше, ніж ви йдете в суд у справах про порушення безпеки руху або оплатити порушення. При покупці страхового поліса, перш ніж іти до суду або оплатити порушення, він не може вплинути на швидкість, поки ви не поновите своє політику. (Звичайно один рік) Що стосується аварій йти, Є три способи, щоб оцінити аварію: У вині з травмою, у вині, чи не травми, а не у вині. Вони всі виробляють різною швидкістю в зазначеному порядку від вищого до дешевих. Якщо ви помилилися, але було менше $ 750,00 збитку, Ви можете бути в змозі перерахувати його як в справному так що не забудьте повідомити їм.

10. Commute відстань до роботи і річний пробіг-Там далі ви їдете на роботу, тим дорожче ваше авто страхування може бути. Якщо ви автобази або використовувати альтернативні методи по дорозі на роботу, такі як робота транспортного засобу або ви сідаєте на автобус, обов’язково повідомте про це вашому агенту тому що це допоможе знизити ставки.

11. Рід занять і використання транспортних засобів окупації вплине на вашу ставку. Деякі професії навіть неприйнятні страховими компаніями. Одним з таких занять є доставка піци. Так як більшість водіїв доставка піци на час стриманість, страхові компанії розглядають його як високого ризику окупації і зменшуватиметься охоплення. Деякі професії буде прийнятною, але може класифікувати використання транспортних засобів як “комерційне” або “артезіанська” використання, який буде генерувати високу премію. Одним із прикладів є агентом з нерухомості. Агент з нерухомості дисків під час роботи в порівнянні з машиною оператор залишається в одному місці під час роботи і у меншій мірі піддається аварії. Приклад використання артезіанської Електрик, з використанням свого транспортного засобу, щоб дістатися до місця роботи. Знову ж, електрик використовує транспортний засіб під час роботи і більш схильна аварії. Якщо ви потрапляєте під категорії, але водити транспортний засіб компанії, Ви можете бути звільнені від додаткової плати падіння в цих категоріях. З хорошої сторони, деякі компанії автострахування може надавати знижки для водіїв, які мають вищу освіту, або якщо ви є студентом з “B” або вище середнього ви можете претендувати на хорошу знижку студента.

12. Марка і модель автомобіля-Деякі автомобіля, як правило, дорогі, щоб застрахувати. Одним з таких автомобілів є Ford Mustang. Хоча це досить недорого придбати, він може бути дорогим, щоб застрахувати через його “Спорт” продуктивності. Це гарна ідея, щоб процитувати транспортного засобу на страхування до її покупки, як я бачив, що люди повинні повернути їх транспортних засобів, оскільки після придбання транспортного засобу, вони не могли дозволити собі автострахування. Чотири двері автомобіля, як правило, трохи дешевше застрахувати, ніж двох автомобілів двері. Зазвичай 4WD автомобіля може бути вище, щоб застрахувати проти 2WD автомобілів. Високі транспортні засоби кінець таких як BMW, Mercedes, Porsche, Jaguar, звичайно, може бути більш дорогим, щоб застрахувати, ніж середній автомобіль. У підсумку, цитую автострахування перед покупкою автомобіля.

13. Сигналізація та обладнання-Авто страхові компанії можуть пропонувати знижки для транспортних засобів з низьким Джек або охоронними системами. Якщо ваш автомобіль має один, обов’язково повідомте ваш агент знає. Деякі компанії пропонують знижки для подушки безпеки та інші функції безпеки, а також.

14. Інші-Є й інші знижки, які ви можете використовувати в своїх інтересах. Якщо у вас більше одного транспортного засобу, не забудьте застрахувати їх все на одній політики, щоб отримати “мульти-автомобіль” знижку, яка може становити 20% і більше. Якщо ви є власником будинку, деякі страхові компанії можуть запропонувати “власник будинку” знижки. Якщо ви взяли курс з техніки безпеки водія ви можете мати право на знижку, а також. Також, якщо ви підтримувати ваш автомобіль припаркований в закритому гаражі на ніч, не забудьте запитати, якщо ви можете отримати знижку.

15. Авто страхування онлайн-Багато страхові компанії пропонують онлайн Автострахування яка може бути дешевше, ніж традиційні авто страховий поліс придбаний в розташування офісу. Це тому, що якщо ви купуєте авто страхування онлайн, страхові компанії мають менше накладних витрат, тому що політика є «безпаперового» і всі заощадження будуть передані вам. Порівняння авто страхування котирування онлайн. Деякі сайти пропонують один простий процес котирування з декількох добре відомих авто страхові компанії, і Ви можете навіть купити онлайн політики. Обов’язково майте на увазі таємниці вище 15 інсайдера, що я тільки що показав.