Страхова премія прощення для хворих на рак.

Медичне страхування існує, щоб допомогти людям, коли вони хворіють. На жаль, багато людей знаходять, що їх політика в даний час скасований, коли вони з діагнозом важкої хвороби, такі як рак.

У багатьох випадках, люди з раком, можуть виявитися не в змозі працювати. У результаті страхові компанії скасовують їх політику. Без страхового покриття, навряд чи варто сподіватися, що хворі на рак зможуть дозволити собі таке лікування необхідно, щоб перемогти їх захворювання.

Якщо ваша страхова скасовується
Якщо ви зіткнулися з лікування раку без медичного страхування, обговорити будь-яку ціну турбот пов’язаних з вашим лікарем, соціальним працівником лікарні, і бізнес-офіс в лікарні, перш ніж почати лікування. Вони лікар може рекомендувати альтернативні методи лікування, соціальний працівник може привести вас до зовнішніх ресурсів, щоб допомогти з оплатою, а також бізнес-офіс може створити план для роботи з вами.

підтримання медичного страхування під час лікування раку
Наступні поради допоможуть вам підтримувати медичне страхування під час лікування раку:

Розглянемо альтернативи медичного страхування Перш ніж почати лікування (наприклад, перехід на політику Вашої дружини).
НЕ кинути свою роботу, поки ви не розташовані доступною страхової компанії, яка охоплює людей з вже існуючими умовами.
Деякі плани охоплюють тільки вже існуючих умов після 12 місяців охоплення. Читайте дрібний шрифт, і переконайтеся, що ваші старі покриття не впадати до нового покриття набуває чинності.

отримання вашої страхової компанії для оплати лікування раку
Наступні поради допоможуть вам отримати максимальну віддачу від вашого страхового покриття:

Отримати копію страхового поліса до початку лікування і з’ясувати, що саме ваша страховка включає.
Тримайте ретельний облік всіх ваших покриті витрати і претензій.
Файл претендує на всі покриті витрати.
Отримати допомогу в подачі позову, якщо вам це потрібно. Якщо друзі або родина не може допомогти, задати соціального працівника.
Якщо ваша заявка відхилена, з’ясувати, чому і подати претензію знову. Запитайте свого лікаря, щоб пояснити, чому компанія послуги відповідають вимогам на страхове покриття вашої політики. Якщо ви знову відмовили, з’ясувати, якщо у компанії є апеляційний процес.
Якщо ви вважаєте, що ваш позов був несправедливо заперечувати, подати апеляцію.

лобіювання змін

Медичного страхування компанії повинні бути більш чутливі до тонких, а іноді і складних ситуаціях хворих на рак. Якщо ви відчуваєте, що ваша страхова компанія обійшовся з Вами несправедливо, зателефонуйте своєму стану страховий комісар. Якщо ваша політика була скасована, написати листа своєму конгресмену просить допомоги у прийнятті законодавства, який змусить страхові компанії пропонують страхові премії прощення для хворих на рак. Допомога покласти край неприйнятною практиці страхування.

посилання
Henry J: захворіти на рак: розуміння симптомів, діагностики та лікування. Сан – Клементе, Каліфорнія: блискучий Lion Publications, 2008.