Стереотип “білий фургон людини вимирають

Торік опитування, проведене Порівняння цін показав, що старі драйвера були гіршими тип водіїв на дорозі, а потім “любителів швидкої їзди”, з білим ван водіїв падіння на третє місце як найгірший водій Великобританії.

Приблизно 21000 автолюбителів взяли участь в опитуванні.

Прес-секретар сказав: “За даними нашого дослідження, застарілі міфи і раніше поширений – більшість думають чоловіки краще, ніж жінки, водії і старі водії гіршого.”

Тим не менш, рік по тому, водії фургонів в даний час критикують за те, що “найгірше на дорогах”, згідно з недавнім опитуванням, той же сервіс порівняння цін.

У число водіїв фургонів мають різко зросла приблизно на 40 відсотків протягом останніх десяти років, більше трьох мільйонів зареєстрованих легких комерційних автомобілів в даний час подорожей по дорогах Великобританії.

Білий фургон людина

І з “білою людиною ван” (термін, використовуваний для опису грубою і безрозсудні водії фургонів), розглядається як найгірший на дорогах на 100 відсотків в 1500 автомобілістів Великобританії, які взяли участь в опитуванні, страхових премій для інших автомобілістів могли бути висунуті вгору, як результат.

І вони можуть бути більш імовірно, щоб побачити їх премій збільшитися ще більше, оскільки вони можуть бути більш імовірно, будуть залучені в дорожньо-транспортних пригодах в порівнянні з іншими автомобілістами.

За даними опитування, біла людина ван був визнаний найгіршим на дорозі, в порівнянні з молодими водіями, старі драйвера, і школа перспективі матерів, в той час як водії автобусів і вантажних автомобілів були визнаний кращим з усіх.

Представник Метт Томпсон, директор з маркетингу сервіс порівняння сказав: “Це добре, що більшість автолюбителів визнають поганий стиль водіння, як у самих себе та інших учасників дорожнього руху.”

“Проте, головне, що автомобілісти змінити ці погані звички водіння, тому що із зростанням цін на автомобільний, це добре стоїть водіння відповідально, щоб убезпечити себе і забезпечити страхові внески залишатися на низькому рівні”, попередив він.

Він додав, що водії “повинні повідомляти про всі точок на [їх] Дозвіл [своєї] страхової компанії, в іншому випадку [їх] політика може бути визнана недійсною.”

Однак, дослідження з червня 2008 року Tesco ван страхування показало, що водії фургонів насправді є безпечними водіями.

Менше претензій від водіїв фургонів

Дослідження показало, що водії фургонів робити менше і менше страхових випадків у порівнянні з іншими автомобілістами.

Аллан Бернс, з Tesco Ван Страхування сказав: “Ван водії часто стереотипно як шахраї дороги однак, наші власні дані показують, що водії фургонів насправді дуже безпечними водіями і в наших очах вони заслуговують гарної страховий тариф».

Фірма стверджує, що водії фургонів, насправді, досвідчені водії з одним в п’яти Маючи прийнято просунутий курс водіння або підготовка фахівців.

Раніше цього року, в дослідженні Королівського товариства по запобіганню нещасних випадків, (ROSPA), показало, що новий рух на кваліфікаційної роботи буде вітатися роботодавцями.

Маючи кваліфікацію прагнутимуть знизити ціну претензій ван страхування для бізнесу, а число дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних з роботою може бути зменшена.

Дункан Вернон, менеджер безпеки дорожнього руху ROSPA, сказав: “Наше дослідження показало, що існує чітка навичок та підготовки розрив молодих працівників у час повинні керувати транспортними засобами, а в умовах і ситуаціях, в яких вони обмежені, якщо такі є,. попереднього досвіду. “