Статистика показує, що для мільйонів американців, страхові більше, ніж коштує вартість

Сьогодні, багато підприємств малого бізнесу працюють без страхування відповідальності – за винятком компенсації працівникам страхування, які вимагаються за законом. У багатьох випадках власники бізнесу просто хочуть, щоб скоротити операційні витрати, але в сьогоднішній обстановці, в якій претензії працівникові компенсацію стрімко ростуть, працюють без будь-якої відповідальності охоплення вкрай нестабільною практики.

За допомогою всього лише одна претензія, що потрібні були роки, щоб побудувати можуть бути знищені. Без страхування відповідальності, бізнес може зайняти головний хіт від судового процесу та особистого майна власника може стати уразливим. Врахуйте, що в 2007 році, за даними Бюро трудової статистики, налічувалося більше 335 000 випадків співробітників травму на робочому місці в результаті контакту з об’єктами і обладнанням.

Компенсації працівникам, які вимагаються за законом у всіх 50 штатах, захищає роботодавців від відповідальності за ДТП за участю працівника. Це покриття буде оплатити медичні витрати і втрати у заробітній платі про постраждалих співробітників. У випадках інвалідності, це забезпечить одноразово або ануїтет. Це стає все більш важливим роботодавців переглянути свою загальну політику страхування відповідальності для забезпечення покриття захищає бізнес від претензій за тілесні пошкодження або пошкодження майна. Покриття повинне включати витрати на медичне обслуговування, захищаючи позові, населених пунктів і в апеляційної процедури, облігації або судження.

Премій по загальному та професійної відповідальності може бути дорогим, і часто тільки вартості бізнесу відмовляє від його купівлі. Вартістю, однак, що працюють без страхування відповідальності може виявитися набагато більш екстремальними. З власної кишені витрати подачі позовної заяви тільки й може перерости швидко і кількість пошкоджень, які можуть виникнути, таких як пожежа або крадіжка могла підштовхнути бізнес до тяжких боргом. Якщо працівник було завдано шкоди на роботі, роботодавець зіткнеться медичні та судові витрати. Оцінного дроворуба страхування, який потрібен на різних рівнях державної, забезпечить гарантії для компанії.

Вартість без страхування

У вересні 2007 року Бюро статистики праці опублікувало докладний звіт про компенсацію працівникам. У середньому роботодавці заплатили $ 28,03 на одного співробітника на годину. Цих витрат, приблизно $ 2,35 (8,4 відсотка) від загальної компенсації пішов до життя, здоров’я та страхування по інвалідності – номінальні витрати в порівнянні з витратами на спір або платити за позовом.

Позов витрат саме по собі може радикально відрізнятися залежно від кількох факторів, таких як тип вимоги і чи було воно подано клієнтом або працівником. Роботодавці можуть розраховувати на витрачають значну кількість захищати справу. Зазвичай витрати і процедури включають в себе:

* Повістки і скарги, поданої проти компанії, що призводить в ряді нарад і судові витрати, в тому числі консультації, стенограми і витрати на дослідження, всі оплачується за погодинною ставкою.

* Претензії і далі в до відкладення фаза, яка тягне за собою конференцію врегулювання і дата судового розгляду. На додаток до людино-годин і інших різних зборів, адвокат буде також рахунок для осадження документів.

* У ході судового розгляду, адвокат стягує погодинну і ніхто не знає, як довго може тривати судовий розгляд. Це може тривати від кількох днів до кількох тижнів. На додаток до погодинної плати, відповідач також виставлений рахунок за різні судові витрати.

* Витрати на юридичні послуги можуть включати в себе стенограму зборів, свідок збори, збори судовий репортер, консультації та осадження зборів, зборів і досліджень розсилки зборів.

У разі, якщо співробітник виграє справу, відповідачем – роботодавець – буде тяжкість тягаря не тільки платити врегулювання, а й будь-які медичні, адвоката та інші витрати прокуратура взяла на себе партія. Для тих організацій, що працюють без страховки, це може піддати їх ризику того, щоб йти у великі борги або банкрутство.

В одному 2004 компенсації працівникам випадок в Каліфорнії, компанія, вироби з деревини було наказано не тільки платити своїм співробітникам витрати на медичне обслуговування, а й право працівника на «… лікування, обгрунтовано необхідні для” зняття “від наслідків його промислового травми, навіть якщо таке лікування не буде “лікувати”, що травма … “По суті, компанія буде платити за медичне лікування на невизначений термін. Компанія дійсно, проте, має страхового покриття і не потрібно було платити за рахунками.

В іншому випадку, в 2006 році, співробітник, який постраждав виробничий травматизм на шию у вигляді фибромиалгии був нагороджений оплату медичних витрат, на суму більше 14 000, інвалідності досягнувши майже $ 100 000, а також довічна пенсія, яку заплатили трохи більше $ 45 за тиждень .

Захист активів

Страхування захищає бізнес від більше, ніж просто працівником вимог, пов’язаних с. Це також може включати лих, таких як пожежі, стихійні лиха та крадіжки.

Згідно недавній статті в Los Angeles Times, компенсаційні виплати потерпілим в даний час визначаються для недавнє катастрофа поїзда Metrolink в Chatsworth, CA і очікується, нагороди цілком може перевищити $ 200 млн. кришкою Конгресу здійснюється на залізничних відповідальності в будь-якому один нещасний випадок. Якщо кришка знімається, Metrolink буде у вкрай вразливому становищі.

У той час як більшість компаній ніколи не будете відчувати лиха такого масштабу, страхове покриття за страхування оціночного робітників може бути необхідним у забезпеченні активів організації знаходиться під охороною. Компенсації працівникам страхування цитати варто відзначити, що покриття буде включати. Звідти власник бізнесу може визначити, чи є додаткове страхування цивільної відповідальності необхідно. Як правило, страхування цивільної відповідальності страхування включає в себе:

* Судові витрати – Страхування цивільної відповідальності покриє судові витрати, такі як адвокат і свідок зборів, а також врегулювання платежів.

* Медичні витрати – страховка покриває витрати на медичне обслуговування для осіб, які, можливо, був поранений на майно компанії, це включає в себе співробітників, а також клієнтів.

* Заподіяння матеріальної шкоди – страховка покриває пожежі, крадіжки або інших інцидентів, які ушкоджують активів підприємства. Це страхує компанію від фізичного пошкодження майна, а також майна клієнта.

* Припинення підприємницької діяльності – страховка покриває бізнесу в разі великих стихійних лих, таких як пожежа, які роблять бізнес з ладу. Якщо бізнес не в змозі працювати, буде відшкодовувати страхова компанія для своїх втрат і прибутків, які були б зроблені в цей час.

Бізнес-оператори повинні ходити по магазинах визнав, створеного страховими компаніями, щоб знайти краще висвітлення для своїх потреб і кращі ціни для їхнього бюджету. Всі компанії можуть надавати спільної відповідальності та працівників котирування страхового відшкодування, щоб допомогти підприємствам бюджету на рахунок.