Старший мандрівники подобається пробувати нові речі

Люди передпенсійного віку, тепер більш імовірно, що шукає старшого страхування подорожей, ніж їх тапочки, газети трубу і згідно з новим дослідженням запущений Prudential.

Було доведено, в цьому новому дослідженні, що 58% людей, які вийдуть на пенсію в 2008 році побачити їх час життя, як можливість робити все, що вони хочуть робити, і бачити те, що вони хочуть бачити. Тільки 14% опитаних бачать в цей час, щоб відпочити, розслабитися і покласти свої ноги.

Керуючий директор Prudential Роздрібна життя та пенсійного страхування, Гері Шонессі, сказав: “Поліпшення охорони здоров’я і більшої тривалості життя маю на увазі тих пенсію сьогодні, ймовірно, будуть мати можливість користуватися набагато більш активний спосіб життя через їх пенсію років, ніж всі попередні покоління.”

Тільки 1% опитаних сказали, що вони з нетерпінням чекали садівництво під час їхнього виходу на пенсію, в порівнянні з 32% тих, хто хотів подорожувати по світу, що також побачити їх шукає вигідні старший страхування подорожей.

Страхування подорожей може бути дорогою покупкою для тих, хто має історію проблеми зі здоров’ям. Багато страховиків оцінки людей на їх історії хвороби і вирішити свої премії на основі ризику, який вони представляють для страховика зараз.

Порівняння таких сайтів, як OnlyInsurance.com порівняти багато пакети доступні різниця по ринку і дати вам кращу пропозицію доступно в той час. Багато страховиків також пропонують індивідуальні пакети для літніх людей або людей з попередніми медичними проблемами.

Страхування подорожей постачальників InsureandGo показало, що в 2007 році страховики подорожі виплатив понад 400 млн. фунтів стерлінгів фунтів. Британська страховиків подорожі отримав в загальній складності 1750000 претензії протягом року.

Претензії страховиків побачив саму був на лікування, було в цілому 500 000 претензій в результаті якого страхування виплат на загальну суму £ 242 300 000. У середньому ці претензії були £ 477 кожен, порівняно із середньою загальною претензії в розмірі £ 231. Це лікування, що люди попередили дорога до поїздки. Будучи не в змозі взяти достатню страхування подорожей може означати, що ви несете відповідальність, щоб покрити ці витрати самостійно, якщо що-небудь трапиться з вами або вашої родини, поки ви подорожуєте за кордоном.

430000 претензії були помічені за втрачені або вкрадені багажу і ця вартість страховиків у цілому £ 35 млн, ще 200 000 претензій вимагали скасувати або серйозно затриманих рейсів, ця вартість страховиків приголомшливі £ 77 мільйонів.

Після звільнення цих цифр, керуючий директор InsureandGo автора, Перрі Уілсон, сказав, що це “життєва” для мандрівників Великобританії повинні бути повністю захищені під час поїздок.

Як нещодавно з’ясувалося, за Sainsbury `s, що більше, ніж один з десяти британців поїздках за кордон без адекватної оплати проїзду здається, багато людей готові взяти на азартну гру, що це не буде їм, хто захворює або чия сумка стає недоречним або чиї рейс скасовано .

Дослідження показало, що 4,2 мільйона людей не їсти туристична страховка востаннє вони виїжджали за кордон. Дослідження також показало, що лондонці є найбільш недбалості, коли справа доходить до прийняття страхування подорожей, кожен четвертий зізнався, вони подорожували без страховки.

Страхування подорожей менеджер з фінансів Sainsbury `s, сказав:” Великдень може бути великий час, щоб піти, але ці тривожні цифри, тому що приймаючи страхування подорожей у відпустці так само важливо, як упаковка паспорт. ”

Він продовжив: «Це не має значення, якщо це великодні канікули, вихідні далеко або ваш головний свято літа, якщо щось трапиться, поки ви перебуваєте за кордоном, Ви повинні знати, що у вас є адекватне покриття в місці, щоб піклуватися про речі, Будь то, щоб відшкодувати вам за втрачені або вкрадені речі, щоб заплатити за будь-яку медичну допомогу вам може знадобитися або навіть, щоб покрити вартість польоту додому рано внаслідок надзвичайної ситуації. “