Ставки страхових внесків і раніше росте

Ось ще один міф луснув для вас. Всі будуть думати, в рецесії, ціни будуть залишатися більш-менш те ж саме. Це здоровий глузд думати інфляції сигнали економіки набирає обертів. Дефляція означає, що ми збираємося вниз, у глибоку депресію. Крім здорового глузду не грає так добре в реальному світі. Візьміть тіло магазинів. Вони повинні нести запас частин і заплатити, щоб залишити їх кваліфікованої робочої сили, хоча там менше бізнес навколо. Якщо їх бізнес не працює, але накладні витрати залишаються тими ж, тільки так вони залишаються над водою є збільшення їх ціни. Чому існує менше бізнесі? Тому що ми водії вирішили ми не можемо дозволити собі таку франшизу в нас немає відремонтувати автомобіль після аварії, купити наповнювач і фарби і навести порядок якнайкраще, або якщо збиток є занадто великим, ми кидаємо автомобіля далеко, і купити що-небудь ще дешево. Це означає, що витрати, що підлягають сплаті страхових компаній буде зростати. Тепер додайте в підвищенні витрат на лікування, і єдиний спосіб премій може піти вгору. Як ми це знаємо?

Інститут страхової інформації повинна допомогти нам зрозуміти прості люди в складному світі страхування. Він сповнений гарного ради, принаймні з точки зору страхової галузі США. У всякому разі, інститут недавно випустила цифри підтверджує тенденцію. Ми фактично був найдешевший автомобіль страхування будь-коли, коли економічний бум був у своїй вищій точці вступу в 2007 році. Але, так як ці гарячі дні дешевого кредиту, ми зіткнулися з 12,5%-ве збільшення ставки страхових внесків. В кінці 2007 року, в середньому по країні премії за дванадцять місяців охоплення склало $ 795. В даний час національні дванадцяти місяців, середня становить $ 895. Тоді, в дусі завжди хотів, щоб вдарити когось, коли вниз, інститут продовжує з обнадійлива новина, що ці цикли стійких темпів і підвищення ставки, як правило, щоб піти в десять-річних циклів. Це означає, що ми можемо очікувати премій до піку приблизно в кінці 2013 року, а потім стабілізується – не сподівайтеся ні про яке скорочення – з інфляцією бачать цінність премій повільно падати.

Сумним результатом є те, що він збирається отримати все важче знайти дешеве страхування автомобіля. Запитайте будь-якого із страхових комісарів, які знаходяться в місці, щоб піклуватися про наших інтересах, і ви почуєте поради, які Порівняння цін є кращим способом знайти доступний охоплення. Це надає велике значення на сайтах, як це. Але навіть з нашою допомогою, ви все одно щосили намагаються знайти доступні політики, будь то мінімальна відповідальність або більш широке охоплення. Так що пам’ятайте, що не вибирайте страховий поліс тільки за ціною. Так, це важливо для премії, щоб бути конкурентоспроможними, але дивитися за хороше обслуговування з питань претензій і міцну фінансову базу. Якщо ваш автомобіль коштує менше, ніж $ 1000, падіння зіткнення і / або всеосяжний охоплення, але збільшити покриття відповідальності принаймні, $ 100 000 за нанесення тілесних ушкоджень, $ 300 000 на загальній аварії. Це не може бути дешевого автомобіля ви хочете, але вона буде тримати вас безпечним фінансовим повинен там бути нещасний випадок.