Срібний долар 1804

Для тих, хто зацікавлений у зборі рідкісних і унікальних американських монет, 1804 якраз може бути одним з перших, вони захочуть, у своїй колекції, як ця монета є не тільки одним з найбільш рідкісних, але й одним з найпопулярніших.

Враховуючи ці долари не були навіть зроблені до 1834 і до цих пір так популярні багато говорить про них. Є 15 відомих зразків 1804 Срібний долар.

класи срібний долар 1804

Колекція 1804 срібних доларів складається з трьох класів.

• Клас I доларів було зроблено близько 1834. Характеристики Клас I монети позначені літерами краями без ями іржі на зворотному боці ліворуч від верхньої гілки оливкових листя. Є в даний час восьми зразках Клас I.

Ø США м’яти зразка
O-Stickney Еліасберга зразка
Ø Коен-Ана зразка
Ø Міклі-Рід Хоун зразка
Ø Parmalee Байрон-Рід зразка
Ø зразка Декстер
Ø Уоттерс-Чайлдс зразка
O Король Сіаму зразка

• Клас II доларів були зроблені після 1857 з простим краєм. На сьогоднішній день існує тільки один приклад цієї монети.

Ø США м’яти зразка

• Клас III доларів були також зроблені після 1857 і, як і клас I доларів, мають літерами краю, але є ями іржі на зворотному боці ліворуч від верхньої гілки оливкових листя. Є тільки шість прикладів монета класу III.

Ø Берг-Гарретт зразка
Ø Адамса-Картера зразка
O Davis-Вольфсон зразка
Ø Ліндерман-DuPont зразка
O-Розенталя ANS зразка
Ø холостий bebee зразка

Історія 1804 срібний долар

Хоча багато срібні долари були віддруковані “1804” Монетний двір США у Філадельфії, вони не були насправді вдарив в цьому році. 19 570 срібних доларів, які фактично були викарбувані в 1804 була дата “1803” на них. Якщо помирає були ще в доброму стані, Монетний двір буде використовувати їх протягом багатьох років.

У 1834 році США Держдепартамент хотів представити дає короля Сіаму і султана Маската Тому президент Джексон попросив, щоб повний набір монет бути зроблені для кожного лідера. Вони хотіли монети, щоб бути у відмінному стані і привабливим в якості подарунка. Вони виявили, що минулого року, що і десять доларів і золота монета срібний долар був зроблений в 1804 році було, щоб вони зробили нові матриці з цієї дати, яка є, як срібний долар 1804 стали.

Хоча 1804 Срібний долар не сама рідкісна монета в світі, він відомий тим, що вкрай рідко є аспект, який є одним з найбільш затребуваних монет в історії колекціонування монет. Там немає монети, яка була предметом більш коментарів, спекуляція або інтересу, ніж ця захоплююча 1804 монет. Одна з причин цього долара було написано і сказано так багато, протягом багатьох років у тому, що це була перша монета, коли-небудь бути визнаний «рідкісна монета” у Сполучених Штатах, так як його походження більше 100 років тому. Справді, 1804 Срібний долар є таким популярним рідкості з громадськістю, а також колекціонери, що він відомий як Король американських монет.