Спори TT страхового покриття поміщика

Спори назріває над гонці страхового покриття для землевласників прилеглих ході всього за кілька днів до того, TT.

-Айленді фермерів страхової фірми NFU взаємної говорить ACU помилився, коли деякі землевласники сказали, що вони не будуть покриті за рахунок страхової гонки промоутера, якщо вони дозволили глядачам на їхній землі.

Тим не менш, ACU відхилив звинувачення і наполягає, що NFU взаємної помилився і був просто переховувався цей факт.

Хуан Тернер MLC зажадав, щоб ACU повинна вибачитися землевласникам за “вводить в оману і залякування ‘їх дати письмову згоду на їх землю, щоб стати заборонено.

Пан Тернер висловив обурення у зв’язку з рекордною кількістю заборонених областей на ходу: «Раніше, щоб стати найбільшим безкоштовне шоу на Землі. Я хочу привітати організаторів гонки за те, що кращий, що не видовищний вид спорту в світі! ”

Раніше цього року землевласники та орендарі сайти вважаються занадто небезпечними для громадськості, щоб подивитися гонки від, отримали листи із закликом дати згоду на їхній землі робляться заборонено. Букви подальшого порадив їм зв’язатися зі своїм власним страховики, якщо вони відмовилися це зробити.

Але 13 травня на прес-релізом, АМКУ заявив, що гоночний аваріях на землі, де землевласники і орендарі не погодилася забороненою зони не будуть покриті за рахунок страхування цивільної відповідальності в ACU.

Тим не менш, Річард Хьюмен, агент для NFU Mutual, сказав, що він був “обстріляли” на дзвінки від зацікавлених фермерів.

Він заявив: «ACU був неправий, якщо це мало місце фермери не дозволить людям на своїй землі, повної зупинки.”

Г-н Хьюмен сказав, що знає про декілька фермерів, які були незадоволені тим, як з ними поводилися посадові особи ACU і відчували, що вони були «змушені» погодитися на зробити землю свою заборонену зону.

Він сказав, що єдиний раз, коли землевласники повинні розширити свої страхове покриття було, якщо вони стягували людей, щоб подивитися гонки, за паркування на своїй землі або продажу напоїв, закусок для отримання прибутку.

За словами пан Хьюмен, лист від ACU в NFU взаємної який припустив, що страхування гонці організатора буде охоплювати всі землевласників та орендарів для третьої сторони цивільної відповідальності, незалежно від того, чи було це в забороненій зоні чи ні, був неправильним.

Але у швидкій заперечення, Les Dohety, заступник керівника гонки TT і консультант з ACU Events Ltd, сказав NFU взаємної тепер погодився з позицією автора ACU.

Едді Нельсон, секретаря TT курс і ACU представника, також уточнив, що зустріч з директорами ACU і страховики відбулося у п’ятницю, щоб грунтовно обговорити питання.

Сьогодні вранці прес-секретар сказав, що TT позиція залишилася, що ті, хто не погодився на їхні землі, які заборонені “може залишити себе відкритим для кримінальної справи.

13 травня було оголошено, що популярні місця перегляду TT буде заборонена глядачам для гонок в цьому році.

За даними 2008 TT координаційний комітет, втратив заборонених та обмежених зонах буде відзначений з новоствореним, вельми помітні ознаки повному кольорі.

Крім того, Комітет оголосив, що знаки позначають заборонених та обмежених районах, а також знаки, що попереджають, що фанати автоспорту небезпечно, з’являтиметься навколо курсу.

Туризм і відпочинок міністром Адріаном Ерншоу сказав: “Постійні відвідувачі рас знайдете відносно мало змін до заборонених та обмежених районах в порівнянні з TT минулого року.

“Курс був повторно розглянутий ACU ефективно і чітко перевизначити областях, так що немає ніякого громадського плутанини.”

Він додав: “Нове позначення для заборонених та обмежених областях залишать представники громадськості ніяких сумнівів в тому, чи є область заборонений або обмежений.

“Активну програму, щоб надати інформацію любителів точних заборонених та обмежених областях, як визначається порядком закриття дороги. Вентилятори повинні поважати областях і насолоджуватися переглядом гонок в цьому році безпечно і відповідально “.