Спори охорони здоров’я адвоката позов реформу

З кількома станами позов вдарити по серцю реформи охорони здоров’я є дуже спірним. Це не вплине на індивідуальний мандат для людей, щоб купити страховку, яка була призначена, щоб зробити його більш доступним для людей з уже існуючими умовами. За словами прихильників костюма, це положення порушує 10-й поправці до Конституції, які вони інтерпретують як надання державами все повноваження, не спеціально покладені на федеральний уряд в цьому документі. Адміністрація Обами, між тим, стверджує, що пунктом торгівлі в нашому основоположному документі дає федеральному уряду право регулювати торгівлю між штатами, що надає безпосередній вплив по всій країні.

Людина в першу чергу відповідає за отримання понад 20 країнами, щоб приєднатися до його зусиллям Білл McCollum. Він Флориди Генерального прокурора і республіканська. McCollum також стикається з жорсткою первинної битва за номінацію Республіканської партії, щоб стати губернатором Флориди. Його дії допомогли зміцнити свою підтримку серед членів Tea Party, багато з яких будуть голосувати на попередніх виборах.

Тим не менш, він не був плавний хід. McCollum став об’єктом заперечень з боку демократів, які вважають, що позов є марною тратою часу і грошей, так як існує дуже висока ймовірність того, що воно буде підтримано у Верховному суді. З Флорида вже страждає від проблем з бюджетом, деякі вважають, що подача недоречним і політично вмотивованим.

Тепер є ще більше суперечок навколо план медичного страхування реформі позов, цього разу за участю свого адвоката. McCollum найняв Девіда Рівкін юридичної фірми Baker & Hostetler представляти держав. Як з’ясовується, Рівкін був колишній партнер закону Макколу!

Хоча договір обмежує правові витрат до $ 50 000 (ділиться між зацікавленими державами), а McCollum захищає його, стверджуючи, що Рівкін приділяється зниженою погодинну плату, є можливість, що держава могла б отримати ще більш ефективним. Деякі юридичні фірми, можливо, навіть прийняті у справі безоплатно, якщо їх партнери вірять у причину. Однак контракт так і не був на торгах, в результаті чого потенціал для марнотратних витрат.

Ведучий кандидат від Демократичної партії на пост губернатора, державний фінансовий директор Алекс Раковина має побігла з цією новиною і виступав проти McCollum за його так звані “полюбовне угоду”. Вона вважає, що судовий процес реформи охорони здоров’я безглуздо відволікання від проблем, що стоять перед державою.

Чи боляче це McCollum в гонці за висунення від своєї партії на пост губернатора? Він багато в чому стала героєм серед консерваторів за його тверду позицію – яка, у разі успіху, можливо, призведе до скасування закону. З іншого боку, наймання близький діловий партнер дає поява непристойності і ставить його авторитет під сумнів.

Його основний суперник, Рік Скотт, досі ігнорували ці твердження. Він значною мірою напали McCollum з правого, а також підтримує скасування. Скотт також має свій власний образ зіпсованої займатися: у 1990-х, лікарня ланцюга Columbia / HCA був звинувачений у шахрайстві Medicare, коли він був генеральним директором. Це ще один приклад передбачуваного неправильне використання державних коштів. Кампанія Скотта, можливо, не хочуть бути горщик мукала.