Сполучені охорони здоров’я шукає більшого контролю над витрат на медичне страхування

Існує ніяких сумнівів, що медичне страхування може бути дорогим. Обидва медичних страхових компаній і медичних працівників поділитися частина провини за це. В цілому, пацієнти були спіймані в середині: лікарі і лікарні заряд здоров’я страховики вищу плату за послуги, які страховики потім передати на споживача. Ставки компенсації обумовлюються періодично, як правило, без суперечок. Тим не менш, Сполучені охорони здоров’я в даний час грає жорстко з групою нових лікарень Йорку.

Континуум Health Partners працює п’ять великих лікарень в районі міста Нью-Йорка. Їхні послуги включають Санкт-Luke’s Рузвельт Hospital Center і Beth Israel Medical Center. Сполучені охорони здоров’я наполягає на суворих стандартні повідомлення: зокрема, що компанія медичного страхування повідомлення про надходження пацієнта до лікарні протягом 24 годин. З точки зору Сполучених Healthcare,, ціни підуть вниз, а якість обслуговування поліпшується. Це тому, що Сполучені випадку менеджер зможе взяти участь швидше і контролю витрат. Наприклад, вони зможуть переконатися, що лікарня з використанням затверджених, ефективні методи лікування, які будуть відшкодовані – на відміну від тих, які не можуть бути покриті план медичного страхування.

Зрозуміло, лікарів та інших працівників лікарні з підозрою ставляться до дозволяють медичні страхові компанії вводять співробітників практично без фактичного медичного досвіду в процес прийняття рішень. Лікарня груп в інші держави також висловив заперечення проти обтяжливою адміністративної навантаженням, а також відсутність розміщення на короткі укомплектовані об’єкти під час свят і вихідних. Окрім цих питань, чому це вимога за своєчасне повідомлення настільки спірним? Можна подумати, що окремі медичного страхування провайдерів, таких як догляд Сполучених Здоров’я, вже є такі вимоги. Технічно, багато з них вже роблять (хоча деякі інші великі страхові компанії, як Blue Cross Blue Shield, не роблять), тому дане питання є те, що їх недотримання штрафи застосовуються рідко, або відносно незначними.

З іншого боку, запропонований штраф United Healthcare, є значним. Якщо лікарні не зможуть працювати, щоб повідомити їх прийомі в часі, вони повинні відмовитися від 50% своїх reimbursment для лікування. Це буде коштувати їм до $ 20 000 для спільної заміни або $ 25000 для шунтування. Чи не повертається лише половину допомоги, яку вони могли б забезпечити лікування пацієнтів з Сполучені охорони здоров’я медичне страхування не по кишені. У результаті майже 85 000 пацієнтів Сполучених охорони здоров’я може більше не зможе використовувати їх індивідуальні медичного страхування на суцільних лікарень.

Чому Сполучені охорони здоров’я зробити цей крок, який має потенціал, щоб гнів клієнтів? Йдеться про скорочення витрат. Реформа охорони здоров’я може встановлювати валютні ринки заохочувати цінову конкуренцію між медичними страховими компаніями, що робить необхідним скорочення витрат Організації Об’єднаних охорони здоров’я та інших медичних страхових компаній. Тим часом, навіть зменшену тому пропозиції заборонив би страховиків від відмовляти окремі політики медичного страхування для людей з уже існуючими умовами. Це в даний час одним з найбільш поширених способів для приватних страхових компаній для зниження витрат. Таким чином, строгий стандарт повідомлення є способом компенсувати потенційні відключення, що потік доходів.

Зі свого боку, Сполучені охорони здоров’я стверджує, що континуум стає занадто жадібною у його вимозі збільшити ставки відшкодування. Континуум стверджує, що Сполучені провів переговори винятку вимоги про повідомлення з великими групами лікарні, а не стискаючи менше хлопців для отримання доходу. У той час як Сполучені і основних груп лікарню відмовився розкривати чи ні такого імунітету існує, то він, швидше за все. Зрештою, невеликий відсоток Сполучених охорони здоров’я страхувальників, які використовують суцільний лікарнях це крапля в морі порівняно з їх гаком мільйонів індивідуального здоров’я страхових полісів у Нью-Йорку.