Список груп Великобританії автомобіль податок

Податкові є юридичною вимогою для будь-якого активного автомобіля у Великобританії. Сума, яку ви платите за кожен рік, хоча це залежить від який діапазон ваш автомобіль потрапляє. Ціни також змінюються з року в рік, з урахуванням змін у діапазонах і поправки на інфляцію. Це означає, що витрати важко попередньо медитувати і, для економних, важливо, щоб забезпечити ваш автомобіль вписується в одну з нижніх категорій.

Податок групи у Великобританії визначаються викидів автомобіля. Це обчислюється на основі моделі автомобіля, який ви маєте. Тому ефективне авто з меншими двигунами, як правило, значно дешевше, щоб податки, які їх більше, бензин поглинаючої співвітчизників.

В даний час система включає в себе 13 груп, які наведені нижче, і включають в себе витрати на 2011 рік:

Група A – викиди CO2 до 100 г / км – £ 0 протягом 12 місяців
B – 101-110 г / км – £ 20
C – 111-120 г / км – £ 30
D – 121-130 г / км – 95 £
E – 131-140 г / км – 115 £
F – 141-150 г / км – 130 £
G – 151-165 г / км – 165 £
H – 166-175 г / км – 190 £
Я – 176-185 г / км – 210 £
J – 186-200 г / км – 245 фунтів
K – 201-225 г / км – 260 фунтів
L – 226-255 г / км – 445 £
M – більше 255 г / км – 460 £

Автомобілі в перших чотирьох смуг податку також звільняються від сплати податку протягом першого року, який може допомогти значно знизити загальні експлуатаційні витрати.

Як видно з наведених вище діаграм, дослідження розміру двигуна автомобіля і рівень викидів він виробляє перед покупкою може мати значні стукіт ефектів. Наприклад, якби ви придбати 0.8litre Smart Car, це буде вписуватися в групі А. Це означає, що вам не доведеться платити податок, в будь-який час. Рівним чином, кількість використовуваного бензину будуть значно скорочені і навіть страхові внески буде падати.

Автомобілі з двигунами меншого не практичні для всіх, хоча. Менше енергоспоживання, як правило, підходить тільки для тих транспортних засобів, які рівною мірою зменшувальне, тому вони не прагнуть включити спортивну моделі або ті, достатньо великий для сім’ї. Тим не менш, з цими чіткий орієнтир і підвищення наочності на ефективність транспортних засобів – в тому числі ті, які є секонд хенд – це простіше, ніж коли-небудь, щоб зрозуміти, що саме податок групі ви потрапляєте в і, як результат, скільки ви будете платити щорічно .

Смуги дійсно стає регулярно переглядаються, насправді був капітальний ремонт системи недавно включити більш широкий спектр категорій, щоб підвищити рівень специфічності. Існує також дещо іншу структуру ціноутворення для автомобілів, що використовують альтернативні види палива, включаючи водень, електромобілі та гібриди звичайно. Як правило, це 10 фунтів стерлінгів дешевше, ніж стандартні 12 місяців і відповідає вартості з тими ж 13 груп, перерахованих вище.

Ціни та категорій є унікальними для автомобілів. Мотоцикли і фургонів мають свою власну систему оподаткування і, отже, ви повинні будете джерелом інформації, якщо ви шукаєте, щоб бюджет вперед для вашого автомобіля. Слід також зазначити, що це виключно для Великобританії, тому інші країни використовують різні способи застосування податків використання автомобіля.

Власники автомобілів також можете оплатити 6 щомісяця, якщо кращим, хоча це буде трохи більше половини вартості 12 місяців, роблячи повний термін більш доступним. Якщо ви продаєте свій автомобіль або вона списується, податок може бути повернутий, з кількості, пропорційній розраховується на основі залишилися повних місяців.

По суті, хоча всі автомобілі відповідають зручно в 13 основних рівнів податків, працює від А до М. Вони розраховуються на викиди, з найнижчим винагороджується з пониженим річних витрат.