Слашінг страхових премій

Ви, ймовірно, добре знайомі з допомогою анімаційних хлопець, який говорить нам, що ми повинні отримати конкурентоспроможні котирування страхування з метою скорочення наших премій. Це вірний і перевірений метод зниження нашої премії, але є й інші стратегії, які можуть бути настільки ж вирішальне значення.

те, як знизити ставки автострахування

Один зі способів отримати кращу премії від страхової компанії має бути або принаймні, схожий на ризик. Ваш шанс варто їм грошей впливає ваші шанси отримати хороший тариф.

Окремих, які штрафів за перевищення швидкості протягом останніх 5 років отримає премію кращого ніж той, хто був арештований за водіння в стані алкогольного сп’яніння. Хтось, хто був безаварійного буде отримати більш низьку премію, ніж той, хто був нещодавно у вині аварії.

Сертифікат про проходження курсу для водіїв Ед може допомогти підліткових водіїв отримати кращу ціну. Оборонна курси водіння може допомогти літнім водіям.

Різка фізичні пошкодження покриття у вас на автомобілі можуть також допомогти знизити премію. Це означає, що йти на більший ризик, якщо ваш автомобіль був вкрадений, але не впливає на те, що ваша компанія платить іншого боку, якщо ви винні в аварії.

як зменшити Ваші витрати страхування на випадок інвалідності

Покупки для цін є гарною ідеєю, коли ви шукаєте, щоб додати в свій охоплення або купити контракт на інвалідності у перший раз. Як правило, це не той випадок якщо у вас був ваш контракт на деякий час.

Оцініть торгові як правило, не в ваших інтересах, якщо у вас був ваш охоплення більш ніж на пару років. Це тому, що ціна на інвалідності контракту, як правило, в залежності від віку ви були, коли ви придбали контракт.

Хороша стратегія, щоб використовувати при пошуку, щоб скоротити ваші ставки за страховий поліс йти на більший ризик для маленьких речей, упевнившись, що страхова компанія оплачує рахунки для великих речей. З інвалідністю політики ви можете зробити це за рахунок збільшення період ліквідації і продовження терміну політики будуть платити вам після того, як задоволені період ліквідації.

Ліквідація це період часу, ви повинні бути відключені перед перевізником будуть платити вам. Якщо ви непрацездатні протягом одного місяця, а потім відновити, договір страхування не буде платити нічого, якщо ваш період ліквідації довше, ніж один місяць.

Як знизити ставки медичного страхування

Робіть все можливе, щоб уникнути серйозних хвороб. Ваша історія хвороби впливає, скільки ви будете платити за вашої політики.

Це означає, що такі речі, як приймати свої ліки, закриття кришки перед ударом може не тільки зберегти здоров’я, але також може знизити страхові внески. Підтримання здорового ваги тіла також можуть допомогти.

Ви також можете зменшити ваші премії на медичне страхування за рахунок підвищення вашої франшизи і торгових за кращу ціну кожні пару років.

як скоротити ваші домовласники страхової премії

Розміщення впливає на ціну страховки домовласників. Якщо ви шукаєте, щоб купити новий будинок, переконайтеся, щоб отримати уявлення про те, що ваш будинок за ціною авто страхування буде, коли ви рухаєтеся. Там можуть бути великі відмінності між будинків, які в іншому випадку так само, але знаходяться в різних поштових індексів.

Ціна купівлі кращу ціну також може бути гарною ідеєю. Домовласників політики є стандартизованими. Це означає, що по більшій частині ви будете порівнювати яблука з яблуками, коли ви ходите по магазинах навколо.

як обрізати ваші витрати зі страхування життя

Витрати по страхуванню життя на основі віку, статі та стану здоров’я. Існує не так багато ми можемо зробити про перших двох, але іноді ми можемо зробити позитивні зміни для нашого здоров’я.

Якщо ваше здоров’я покращився, так як ви придбали покриття, Ви можете бути в змозі отримати кращу ціну. Якщо ви кинули курити, ви можете отримати кращу премію.

Ви можете отримати більш вигідну премію на страхові поліси за сприймаються як менше ризику в страховій компанії, брали на себе більше ризику собі або просто отримувати більш вигідний валютний курс від одного з конкурентів вашого оператора. Отримання Найнижчий тариф потрібно більше, ніж просто ходити по магазинах навколо, але це може врятувати вас пачка.