Скільки я повинен бюджет на страхування житла в 2012 році

На жаль, вартість будь-якого страхового поліса, в тому числі будинки кришку, далеко не постійна. У той час як переважна тенденція для будь-якого страхувальника повинна бути для сталого зменшується протягом багатьох років, це не завжди так.

Отже, що може змінитися в 12 місяців?

Ну, давайте припустимо на хвилину, що ви не зробили позов у ​​минулому році і що ваша політика Інші ж, у тому числі ваші рівень покриття зміст. Є цілий ряд зовнішніх факторів, що страховики враховують або факторів, які можуть що змінилися з моменту вашого останнього цитати.

Наприклад, якщо спостерігається сплеск крадіжок у вашому районі у попередні роки, це може мати негативний вплив на рівень ризику вашому районі. Звичайно, це не має нічого або майже нічого спільного ні з чим, що ви зробили безпосередньо, але страховики повинні точно оцінити відповідальності з якими вони стикаються, і всі питання, що стосуються потенційних до кірки.

Ви також можете виявити, що ваша система безпеки був знижений до того часу ви приходять продовжити. Знову ж, це тільки те, що компанії страхування житла від часу робити, зокрема, нові, більш просунуті альтернативи повені ринку. Яким би дивним це не було, це також може вплинути на суму, яку ви платите, особливо якщо рівень злочинності збільшився у Вашому районі.

Тоді, звичайно, є стихійні лиха. Це зовсім поза вашого контролю, але, якщо сталася повінь у вашому пості коду або околицях, це може покласти ваші премії вгору. Це сумно, але, на жаль це може мати ефект доміно.

Але давайте повернемося до питання в руці, скільки потрібно насправді бюджет для вашого будинку страхування? Ну, ви не повинні відразу ж припустити, що вона буде нижчою, ніж ваші політики попереднього року. Хоча немає ніяких претензій бонуси на пропозицію, ці інші фактори, які я вже згадував вище, можуть звести нанівець всі таке скорочення. Але ваша поточна цінова політика, безумовно, є хорошим орієнтиром для цілей бюджетування.

Не забувайте, що як тільки ваш страхування є для оновлення, які ви можете подивитися навколо. Так що якщо ви провели деякі дослідження і виправленню бачив кращого ціною в іншому місці, ви завжди можете звернутися до поточної страховика про це і подивитися, якщо вони можуть відповідати ціні або запропонувати кращий рівень покриття для компенсації. Крім того, можна просто вирішили підняти пропозицію конкуруючої компанії і передавати вашу політику більше.

Крім того, необхідно мати на увазі, будь-яке збільшення податків, які можуть статися. Наприклад торік страхова премія податок (IPT) збільшилася до 6% з 5% – перше таке збільшення в 11 років для британських споживачів. ПДВ також бачили похід з 17,5% до 20%, що знову може впливати на скільки ви платите за свою політику. Такі зміни є повністю з вашої руки, але, безумовно, може вплинути, тому завжди коштує детектор ними – особливо, якщо ви строго бюджету на рік вперед.

Для розрахунку майбутніх витрат на страхування будинку важко неможливо. Страхові компанії можуть рости або знизити ціну на політику просто на основі статистичних даних, які вони доступні для них. Але використовувати вашу поточну котирування як базової ставки і йти звідти. Воно не може бути ідеальним, але це, безумовно, найбільш точним місцем.