Скільки я повинен бюджет на страхування автомобілів в 2012 році

Страхування автомобіля є одним з тих необхідних щорічних витрат, які завжди повинні бути враховані і включені в ваш бюджет прогноз на рік. Тим не менш, велика проблема, що стоїть перед багатьма автомобілістами працює точно, скільки вони збираються витратити через 12 місяці. Ну, ось коротке керівництво, як можна бюджету в 2012 році.

Як ви могли помітити, деякі британські політики страхування автомобіля збільшилася в 2011 році, почасти через збільшення ПДВ (20% з 17,5%), а також підвищення податків застосовується до більшості видів кришку (6% з 5% ). Там в даний час немає ознак того, що будь-які такі підйоми в уряд, ймовірно, зборів, проте удар по ефекту ще відчувалися автомобілістів у 2012 році.

Так що ви можете очікувати, щоб заплатити? Ну, хороша відправна точка, щоб працювати в напрямку поточної цінової політики. Навіть якщо ви не зробили претензію протягом останнього року або придбали новий автомобіль, це сума, яку ви платите ще може збільшитися. Якщо ваші оновлення цитата вище, може бути варто поглянути навколо, щоб побачити, якщо ви можете знайти кращу пропозицію в іншому місці.

Він став набагато складнішим, якщо у вас були рушійною переконання, зіткнення або оновили ваш автомобіль все ж. Точна оцінка, який вплив це може зробити на вашу політику надзвичайно важко і, отже, тільки тоді стане очевидним, як і коли ви отримати цитату для вашої нової кришкою.

Пам’ятайте, що через підвищення податків в 2011 році, звичайне збільшення, яка поставляється з будь-яким із згаданих вище питань буде посилюватися і далі. Також Ви можете виявити, що ваша політика вартість множиться на тариф, який був далеко за те, що ви платите. Це невдалий побічний продукт посиленого рейтинг ризику, які ви можете понести в результаті таких розбіжностей або зміни умов.

Ви повинні також мати на увазі, що зміна адреси або використання для вашого автомобіля також можете побачити вартість покриття змінюється. Так що не дивуйтеся, якщо ви знайдете собі отримання цитує більше, якщо ви зробили справедливе кілька коригувань. Знову ж таки, ви повинні дійсно бюджет на будь-який такий питання і чекати, що ваші політики з підвищення як наслідок. Хоча було б краще, щоб залишитися в тому ж темпі, на жаль, це не завжди можливо.

На щастя, в той час як ви не завжди можете твердо передбачити ваше майбутнє витрат політики, ви можете принаймні бюджету до будь-якого повороту подій. Трохи економія може піти довгий шлях пам’ятаю, так що наявність засобів для боротьби з будь-яких несподіванок, безумовно, може допомогти вам залишатися на вершині витрат – незалежно від того, що може трапитися.

У багатьох відносинах, що ми платимо за страхування автомобіля є з наших рук і, отже, це не те, що ви можете зробити багато о. Однак, як уже згадувалося вище, якщо ви не щасливі з цитати, які вам дають від страховика, у вас принаймні є можливість шукати в іншому місці, коли ваша політика є для оновлення. Ви не можете бути в стані краще цитата, але принаймні ви можете бачити, що ще доступно.

Якщо вартість є реальною проблемою, ви також можете подивитися, щоб знизити рівень покриття. Пам’ятайте, що це призведе до збільшення особистого ризику, особливо якщо вам потрібно, щоб зробити важливу заяву, але це, безумовно, кращий варіант, ніж обходитися без страхування автомобіля взагалі. Тому, що б 2012 приносить, робить, що ви охоплені.