Скільки видів автострахування доступні ви повинні знати, перш ніж робити порівняння

Авто страхування є важливим в Індії будь у вас є невеликий сімейний автомобіль, або автомобіль преміум-класу. Тим не менш, ставки, звичайно, набагато вище, якщо ви є власником розкішного автомобіля в результаті важливо, що ви робите премії автострахування порівняння. Крім того, високі ціни обширні наші дні, в результаті ви повинні купити страховий поліс, який пропонує Вам мінімальні ціни премію.

Основи автострахування

Авто страховий поліс захищає вас від небезпек, пов’язаних з фінансовим під час керування автомобілем, наприклад, нещасні випадки, пошкодження або навіть крадіжки. Для людей, які ваш автомобіль застрахований, ваша страхова компанія буде компенсувати втрати. В індійському законі, це обов’язково для всіх транспортних засобів, щоб мати політику страхування автомобілів, що покривати щонайменше 3-й зобов’язань сторона в разі аварії.

Існують в основному дві форми авто страхові поліси, які ви повинні, звичайно, мати на увазі при порівнянні планів страхування в Індії:

* Третя сторона автомобіля Страховий поліс: найпростіші, а також необхідної політики в Індії. Вона включає в себе відповідальність перед третіми особами. У разі, якщо третя особа не постраждав в результаті помилки власника автомобіля, політика повинна охоплювати відповідальність застрахованої особи по відношенню до третіх осіб. Така політика, хоча, не покриватиме витрати, пов’язані з пошкодження, крадіжки, інакше травм власника.

Комплексна політика Страхування автомобіля: Разом з тому числі зобов’язань перед третіми сторонами, такого роду політика включає в себе фінансові втрати застрахованої особи в разі пошкодження, крадіжки, а також витрати, пов’язані з травмами, якщо автомобіль потрапляє в аварію. Ця політика може охоплювати додаткові переваги залежно від політики ви шукаєте.

Преміум авто страхування порівняння

Є багато страхових компаній, що працюють в галузі страхування автомобілів. Оскільки кожна компанія намагається показати себе вище своїх конкурентів, просто пропонуючи додаткові переваги, воно стане важким для споживачів, щоб прийти до вирішення. Крім того, як виплата премії значна відповідальність, споживачів повинен зробити низьку премію страхування автотранспортних засобів порівняння, щоб зробити речі легкими на їх кишеню.

Створення премії страхування автомобіля порівняння?

Існують різні великі гравці на сайті авто страхування, таких як страхування автомобілів Bajaj, ICICI страхування автомобіля, Tata AIG страхування автомобіля, Королівський Sundaram страхування автомобіля, а також HDFC страхування автомобіля кожен з яких пропонує гарні переваги для клієнтів. Як це складно зустріти агентів кожної компанії після чого порівняйте ціни, вона стає важко порівнювати страхові плани в Індії. Хоча, на щастя, ви знайдете сайти, які робить Преміум авто страхування порівняння багато легко. Все, що вам потрібно зробити, це ввести Ваш передумовою, так і веб-сайт повинні заповнити котирування основних постачальників страхування автомобіля відповідно до ваших потреб. Ви можете оцінити оцінки, а також піти на компанію, яка дає найбільш низьке премії на страхування автомобіля, а також пропонують переваги вашого рішення.

Преміум автострахування порівняння непросто робить речі простіше і легше, він також може допомогти вам заощадити гроші, які ви можете порівняти і вибрати того низькі ставки страхових внесків. Тому, якщо ви плануєте робити покупки з автострахування або, може бути, якщо це час, згідно з яким продовження авто страхування, порівняйте ціни страхування автомобіля сьогодні.