Сенатський законопроект включає в себе план медичного страхування мандата для будівельників

Центральним елементом реформи охорони здоров’я законодавства Сенату є створення мандатів медичного страхування. Ці положення вимагають від роботодавців з більш певного числа працівників або надати план медичного страхування для своїх співробітників або заплатити штраф. За нинішньої системи, більшість американців отримують медичну страховку через фірму вони працюють; реформи, як в палаті представників і сенаті входять федеральні субсидії, щоб дозволити іншим, щоб купити план медичного страхування самі. Демократичні законодавці, щоб збалансувати свої цілі страхування, як велика частина країни, як можна з мінімізації витрат. Для того, щоб зробити це, вони повинні були забезпечити, щоб компанії не скористається субсидованих ринків медичного страхування обміну і відмовитися від свого існуючого покриття.

Однак, ті, розробці законопроектів визнав, що багато малі підприємства не можуть дозволити собі групового медичного страхування план для їх робочої сили. Багато з цих підприємств в даний час не забезпечує страхування. Таким чином, підприємства з менш ніж 50 співробітників звільнені від $ 750 акцизного податку. Цей податок буде стягуватися в іншому випадку на одного співробітника основі, якщо такі повний робочий день, які використовували федеральну субсидію купити план медичного страхування. Прямо перед версії Сенат прийняв виняток нового було додано в міксі.

Орегон демократ Джефф Merkley запропонував додаток до захистити будівельників. У будівельній галузі, більшість фірм менше, ніж загальний поріг: 90 відсотків з них зайнято менше 20 чоловік. Надання Merkley учасника обмежує звільнення для промисловості, щоб підприємствам до п’яти співробітників. Підрядники, які використовують профспілки, незалежно від їх розміру, часто доводиться витратити від 12,5% до 20% від фонду заробітної плати на план медичного страхування для своїх працівників. Тим часом, не перебувають у профспілці підрядників є можливість відмова медичного страхування – це дозволяє їм низького м’яча заявок, які прихильники винятку претензій призведе несправедливу конкурентну перевагу. Співробітники з останньої фірми пішли б незастрахованих в минулому, то в даний час федеральний уряд буде платити за рахунком на субсидування їх медичного обслуговування.

Торговці, використовуваних підрядниками ризикувати своїм здоров’ям за вищою ставкою, ніж звичайні офісні працівники в інших галузях. Виробничого травматизму є більш поширеними для сантехніків, електриків, будівельників, покрівельників, теслярів, і ті, в подібних професій. У той час як страхове відшкодування дроворуба є юридичною вимогою для цих фірм, це часто не охоплюють весь витрати, пов’язані з надмірним травм та інших проблем зі здоров’ям, безпосередньо не пов’язаних з на-нещасних випадків на роботі. Страхування здоров’я якості план може зробити їх більш ефективними працівників у довгостроковій перспективі.

Звичайно, деякі асоціації, що представляють будівельних професій, у тому числі Торгова палата США і Національна асоціація будівельників житла, незадоволені останньої вставки хвилину. Вони вважають, що мандат призведе до десяткам тисяч втрачених робочих місць, у той час, коли рівень безробіття становить більше 10 відсотків. Незважаючи на малі підприємства зможуть скористатися два роки податкові пільги для покупки план медичного страхування, торгові асоціації вважають, що кредити будуть недостатніми. Сенатори-республіканці також проти того, що вони відчувають велику кількість “свинячий” або коханої пропозиції для певних районів в обмін на голоси. Надання Merkeley був, по суті, один з тих 11-годинний пропозиції вражений лідер більшості Гаррі Рід.

Дім відкинув аналогічну пропозицію в ході переговорів власної минулої осені. При меншій більшість, необхідну для Сенату зміцнити підтримку Союзу лобіста. Даному виборчому окрузі все більше стурбована догляду вплив реформи охорони здоров’я буде мати для їх існуючих планів: збільшення тривалості часу страховики повинні дозволяти дорослим дітям залишатися на план медичного страхування, а також усунення життя і щорічні обмеження на охоплення, їх вартість значно зросте. Профспілки також виступають проти податку, який Сенат планує накласти на щедрі «Кадилак» страхові плани більш поширені серед працівників союзу. Демократи стверджують, що такий податок необхідно для того, щоб заплатити за частину вартості реформи охорони здоров’я. Залишається побачити, якщо будівельники залишаються приватним випадком, коли обидві палати Конгресу закінчили об’єднання їх відповідних рахунків.