Секрет економії на Теннессі медичного страхування

Перший, як ви можете думати, щоб заощадити на страхуванні здоров’я Теннессі, ймовірно, отримують низьку премію доступні, але торговий тільки ціна може коштувати вам більше, якщо ви не отримуєте захист потрібно. Стаціонарне лікування може коштувати більше $ 1500 в день, і серйозних захворювань і травм нерідко стикаються з десятками тисяч доларів. На щастя, є кілька способів зменшити те, що ви платите за медичне страхування в штаті Теннессі, не відмовляючись від необхідності покриття.

Хоча це може зайняти багато часу, порівнюючи плани від різних страхових компаній це ваш кращий вибір, щоб знайти покриття, яке відповідає вашій ситуації, не платити великі гроші. Ціни на медичне страхування для Теннессі значно розрізняються і є сотні варіантів. Щоб скоротити час пошуку, скористайтесь інтернет-сайтів, які дозволяють порівняти цитати з різних компаній.

Коли ви порівнюєте страховиків, які не знайомі, спиратися на незалежні рейтингові організації, щоб допомогти вам знайти стабільною, надійною компанії. Член-кореспондент Best, Moody ‘s і Стендард енд Пурс ранг страховиків на основі їх фінансової потужності, які можуть допомогти вам відсіяти підприємства-банкрути, які не будуть поруч, коли у вас є претензії, яка повинна бути виплачена. Подивіться для компаній з рейтингами-і вище.

медичні потреби визначити, які Теннессі план медичного страхування купити

Навіть якщо Є сотні планів Теннессі медичного страхування, насправді є лише кілька видів покриття. Ваші медичні потреби визначити, який тип плану може врятувати вас більше всього на витрати охорони здоров’я.

Якщо вам потрібно до лікарів часто або ви регулярно вимагають стаціонарного лікування, високою франшизи план може коштувати вам багато, незважаючи на низьку премій. В обмін на низькі щомісячні премії, високої франшизи плани вимагають, щоб ви платили за частину вашого охорона здоров’я з кожним роком. Ці франшизи, або сума, яку ви витрачаєте на рік до вашого страхового покриття починається, в діапазоні від $ 1000 до $ 30000. Якщо у вас високий медичні рахунки в більшості років, зустрічі франшиза буде швидко з позбавити те, що ви збережете в низьких премій.

Якщо ви зазвичай тільки потребують регулярної профілактичної допомоги як щорічний іспит, щеплення від грипу, і процедури перевірки раку, як колоноскопія і мамографія, високої франшизи Теннессі план медичного страхування може заощадити гроші. Будь-який план, який ви купуєте після реформи охорони здоров’я передані 23 березня 2010 платить за 100 відсотків профілактичних цілях, навіть перш, ніж ваша франшиза зустрілися.

Деякі високої франшизи плани можуть бути об’єднані зі здоров’ям ощадних рахунків. З ощадний рахунок здоров’я (HSA), ви можете заробити оподатковувані відсотки на заощадження для оплати медичних рахунків, які не охоплені медичним страхуванням вашого Теннессі. Якщо знімати гроші за кваліфікованою медичною допомогою, ви ніколи не повинні платити податки на нього, і ви можете прийняти податкове вирахування на рахунок, щоб знизити податки.

Ви також знайдете “доплати плани”, коли ви ходите по магазинах для страхування. Франшизи для цих планів в діапазоні від $ 500 до $ 5000. Після того як ви зустрілися, що франшиза, 80 відсотків медичних рахунків, будуть охоплені і вам доведеться обробляти решту 20 відсотків, до заданої межі, який зазвичай становить близько $ 10000. Після цього ваш охоплення збільшиться до 100 відсотків до заданої межі.

З доплати плани, ви не повинні відповідати франшиза звернутися до лікаря. Якщо вам потрібна рекомендується профілактичну допомогу, вам не доведеться витрачати нічого на відвідування лікаря. Якщо вам потрібно більше, ніж профілактичну допомогу, ви, ймовірно, доведеться заплатити $ 25 або $ 35 в якості доплати.

Ці плани, як правило, доплати на рецептах, теж. Ті, в діапазоні від $ 10 до $ 50. Майте на увазі, що тільки плани набули після березня 2010 Доба профілактичні послуги, які на 100 відсотків покрита.