Секрети отримання дешевого автомобіля

Якщо Ви по магазинах для страхування автомобіля в режимі онлайн або в автономному режимі, ви, ймовірно, дуже розчарований, щоб дізнатися, як високі ставки. Навіть якщо ваш водіння запису чистий, як квиток безкоштовно і безаварійної, ставки страхування автомобіля ростуть як і все інше. І якщо у вас були деякі квитки або нещасних випадків, ви, ймовірно, бачить навіть більш високий зріст у вашій ставки страхування автомобіля.

Одна з речей, що багато людей не розуміють, серйозні зміни в спосіб, що більшість компаній страхування автомобіля визначити премій. У минулому це був майже повністю залежить від типу автомобіля, який ви намагалися застрахувати, в поєднанні з тим, що частина країни ви живете, записи водіння, вік, а також суму, яку Ви визначили для кожної з ваших франшиз. Але зовсім недавно, ще одним важливим фактором розглядається, коли ваш автомобіль страхової премії цитують ваш кредитний звіт.

Так, хоча багато груп по всій країні боротьбу з цим, на сьогоднішній день ці бої НЕ були успішними. Автомобільної промисловості страхових претензій на підтримку цього з досліджень, які показують, що люди з поганою кредитною історично люди, які подають більше претензій і не приймають як добре піклуватися про своїх транспортних засобів від обслуговування точки зору. Так що якщо у вас менше, ніж зоряним кредиту, ви можете вжити заходів, щоб змінити цю ситуацію, оскільки одне з багатьох переваг, які ви будете отримувати від того, хороший кредитний рейтинг, швидше за все, включати в себе більш низькі ставки страхування автомобіля.

Всупереч поширеній думці, отримати цитату страхування автомобіля онлайн не завжди найдешевший. У багатьох випадках це, але це не є гарантією. Багато з компаній страхування автомобілів намагаються зберегти довго час клієнтів і пропонуючи їм фінансові стимули, щоб вони, наприклад, досить конкурентоспроможними цінами. Якщо ви були з тієї ж страхової компанії автомобіль для ряду років, вона варта того, щоб дізнатися, якщо вони можуть знизити страхові внески, або якщо нічого іншого, відзначимо те, що ви платите зараз і ходити по магазинах навколо.

Крім того, багато автомобільних страхові компанії дасть вам додаткові знижки, якщо у вас є “кілька продуктів” з ними. Наприклад, страхування автомобіля є одним продуктом. Якщо ви також отримуєте ваш будинок страхування через них, вони можуть дати вам додаткову 10% знижку на обидві політики. Беручи це ще один крок вперед, якщо у вас також є страхування життя з ними, вони можуть дати вам додаткові 15% знижки всі три політики. Причина цього зрозуміла – якщо у вас є кілька політик з ними, є ймовірність, що все не закінчаться в той же час, так що навіть якщо ви перемістіть один з них у майбутньому, їх утримання курсу для проведення на вас як клієнта залишається дуже висока, якщо у вас є кілька політик для різних продуктів.

Але не звільняти онлайн котирування страхування автомобіля, тому що є також хороший шанс, вони можуть бути вашою найбільш економічно ефективний варіант. Переконайтеся, що ви отримуєте цитату з поважної компанії, і, перш за все, переконайтеся, що ви дійсно порівнюєте яблука з яблуками з різними лапки, так як стеля меж може за замовчуванням по-різному, кількість франшиз можуть істотно відрізнятися, і ви не можете отримати справжню картину того, як політики порівняти, якщо ви не порівнюєте рівного освітлення.

Як і все інше, це платить, щоб придивитися до цін, і отримати страхування автомобіля нічим не відрізняється. Витратьте час, щоб зробити деякі дослідження, як онлайн, так і в автономному режимі, і ви впевнені, що або заощадити гроші, або відчувати себе комфортно, що у вас вже є найбільш економічно ефективний план прямо зараз.