Світ без реформи охорони здоров’я підвищення рівня медичного страхування

Прихильники реформи охорони здоров’я наполягають на дію відбудеться якомога швидше. Незважаючи на свої політичні ризики і все більш скептично налаштованої громадськості, президент США Барак Обама продовжує говорити, що він не відмовиться при проходженні комплексної медичної реформи законодавства страхування.

Хоча мільйони американців не мають страховки – Число, втрати робочих місць може збільшитися – більше 70% як і раніше мають медичної страховки. Недоліки реформи охорони здоров’я, у тому числі збільшення податків і подальше додавання до дефіциту, більше відносяться до їх прямо зараз. Проте, адміністрація Обами попереджає, що події у відношенні медичного страхування в Каліфорнії може бути майбутнє країни, якщо статус-кво залишається колишньою.

Останнім часом Гімн Blue Cross медичного страхування запропонована ставка медичного страхування збільшення до 39%, починаючи з 1 березня. Більше 800 000 клієнтів можуть бути порушені, і багато з тих голосів клієнтів. Охорони здоров’я та соціальних служб Кетлін Сібеліус зажадав докладного пояснення зростання премій з медичного страхування. Страхування держави регулятора, Стівен Пойзнер, також висловив тривогу. Хоча Каліфорнії не вимагає державної дозвіл на медичне страхування ціни рости, він запросив довідку з свого відділу.

Anthem Blue Cross Blue Shield є некомерційною корпорацією, так що те, що дає федеральному уряду право взяти участь у своїх рішеннях ціни? Тобто на це законне право. Проте, дане зростання цін має мало економічного сенсу. Високий рівень безробіття знизився попит на медичне страхування – менше людей можуть собі це дозволити. Штат Каліфорнія була особливо сильно постраждали від економічного спаду. Основні мікроекономіки передбачити, що гімн буде знизити його цін, щоб розширити клієнтську базу. Замість цього, ставки пішли вгору.

Там може бути законним пояснення збільшення вартості медичного страхування: Гімн Blue Cross можуть платити більше стверджує, через хвороби, пов’язані з ожирінням. Вони можуть бути також витрачати гроші на війну медичної недбалості позовів, багато з яких є легковажними. Більше того, загроза таких позовів заохочує багатьох лікарів буде виконувати непотрібне оборонної медицині (і вільні витрати на страхування здоров’я своїх пацієнтів).

Сібеліус також хоче Гімн Блакитного хреста і її материнська компанія WellPoint публічно розкривати свої медичні збитковості (СЛР). MLR вказує, який відсоток від внесків медичного страхування витрачаються на виконання вимог і надання медичної допомоги, порівняно, скільки витрачається на адміністративні витрати – в тому числі виконавчих зарплат. Медичні страхові компанії віддають перевагу більш низькі медичні співвідношення вартості, оскільки акціонери дивитися на них позитивно; клієнтів, з іншого боку, вважав за краще б більш високі коефіцієнти. Таким чином, вони могли б заплатити менше за той же рівень медичної допомоги.

Прес-секретар Гімн не змогли підтвердити або спростувати чи Сібеліус лист вже отримано. Навряд чи суворе лист має достатньо укусу, щоб вплинути. Зрештою, багато страхових компаній, схоже, не відчувають себе набагато сорому після місяців з моменту паплюжили. Тим часом, ліберали вважають, що комплексна реформа охорони здоров’я може допомогти зменшити ці проблеми. Суспільний вибір, хоча приречений, могли б забезпечити посилення конкуренції за гімн. В результаті, вони можуть бути утримані від підвищення ставок. Навіть якщо тільки невеликий відсоток населення, насправді скористався уряд запустити програму медичного страхування, прихильники вважають, що конкуруючі програми без мотиву прибутку б знизити витрати. Проте, не виключено, що бюрократична неефективність перешкоджатиме громадським опцію значно підриває приватне ціни при збереженні якості медичної допомоги.

Тим часом, 24 лютого побачать слухання з цього питання в Конгресі. Вона просила представників Демократичної Генрі Ваксман і Барт Ступак. Експерти прогнозують, що внески на медичне страхування може побачити подібне зростання по всій країні, в той час, коли вже застраховані американці повинні збільшити вартість мірі.