Сан – Дієго домовласники повинні робити страхові пожежонебезпечного сезону перевірити

Як переконатися, що у вас є потрібна кількість правильний вид страхування житла

Це гарний час, щоб зателефонувати вам страховим агентом, щоб переконатися, що ви правильно застраховане.

“Сезону жовтня Вогонь стрімко наближається”, попереджає Рональд Reitz, президент Якість Сан-Дієго стверджує, управлінню і FVP Національної асоціації громадських Настройщики страхування (www.napia.com). “Як не було великої лісова пожежа в районі Сан-Дієго з 2007 року, є багато зарослих пензлем на нашому пагорби, які готові спалити. За останній рік або близько того, ми отримали більше опадів, ніж зазвичай, у свою чергу має викликали місцеві кисті вибухнути від зростання. Тепер, коли літо закінчується, глухомань дуже сухою і становить величезну небезпеку пожежі. ”

Це гарний час для домовласників, щоб переглянути свою політику страхування, щоб переконатися, всі останні оновлення майна та ремонтні роботи будуть включені.

Претензії щодо якості рекомендує домовласникам зв’язатися зі своїм страховим агентом, і вимагати, щоб вони насправді відвідати застрахованого майна створити точну вартість страхування. Даючи їм оцінку, що має бути покрито яке зменшить загрозу неповного страхування.

Хороший страховий агент повинен бути знайомий з місцевими будівельними нормами і витрат на відновлення, щоб забезпечити точну оцінку, скільки це буде коштувати, щоб дійсно відновити ваш будинок у відповідності з усіма місцевими будівельними нормами і правилами.

Переконайтеся, що ваш страхування забезпечує те, що відомо як «гарантований» чи «розширеного відновної вартості”. Іншими словами, якщо ваш будинок зруйнований, страхування буде платити за всі витрати, щоб повернути його в його поточному стані, незалежно від вартості.

Таунхаус кондомініуму і власників потрібно буде переглянути Master INSURANCE асоціації поліс, щоб побачити те, що вона охоплює. На додаток до політики асоціації, яка покриває зовнішню сторону квартири та приміщення загального користування, власників квартири також може знадобитися додатковий поліс, який покриває їх майна в кондомініумі, а також будь-які поліпшення власник зробив всередину блоку

Ще один дуже важливий підготовки пожежонебезпечного сезону необхідно оновити ваш домашній інвентар списку. Цей перелік є одним з найцінніших документів, необхідних після катастрофічної пожежі. Після пожежі, домовласник буде розраховувати на компенсацію за все, що втратив. Намагаючись згадати все майно, великі і малі, надзвичайно важко, особливо після травми катастрофа. Це робить набагато більше сенсу для домовласників і їх сімей планувати заздалегідь і створити і регулярно оновлювати свої запаси. Це може бути як простий, як ходьба по всьому будинку і відеозйомку всіх володінь використання більш складної системи домовласника інвентар.

Простий у використанні таблиці можна безкоштовно завантажити з претензії щодо якості веб-сайті http://www.qualityclaims.com/homeowner.aspx?sect=_homeforms. Претензії щодо якості також рекомендує DocuHome онлайн системи інвентаризації, які можна знайти за адресою: www.docuhome.com

Вебінар про те, як проводити власні інвентаризацію будинку можна знайти на http://www.qualityclaims.com/instruction.aspx

Сан – Дієго буде горіти знову. Це може бути в жовтні цього року, або він не може бути протягом декількох років. Коли це відбудеться, переконайтеся, що ви готові!