СИГНА Сео розповідає витрат на охорону здоров’я страхової план

Медичні страхові компанії є основними зацікавленими сторонами у сфері охорони здоров’я реформи. CIGNA є одним з гігантів галузі. З очолюваний демократами реформу охорони здоров’я шукає все ближче до реальності, вони вибрали нового генерального директора, щоб вести їх через зміни. Девід М. Cordani зрозумілим стурбовані про вплив більш жорсткого регулювання буде мати на своєму бізнесі. Тим не менш, у нього є кілька ефективних рецептів, які, при додаванні в чинному законодавстві, може поліпшити здоров’я при зниженні витрат на охорону здоров’я страхової план.

Як і багато постачальників медичного страхування план, Cordani вважає, що ні сенат, ні палата версії Представників законопроект робить достатньо, щоб впливати на причини різкого зростання медичних витрат. Правда, адміністративних витрат і прибутку не допоможеш. Як новий виконавчий директор, він буде заробляти в загальній зарплати до $ 9000000 на рік. Оподаткування медичних страхових компаній і введення обмежень на них, так як у поєднанні законопроект буде робити, може надихнути компаній урізати зарплату урізати жир.

Cordani не думаю, що зробити це буде дуже ефективним у підвищенні якості стандарту лікування при одночасному зниженні витрат. Замість цього, він хотів би, щоб більше уваги профілактичної допомоги, що сприятиме поліпшенню здоров’я. Зокрема, близько третини американців мають надлишкову вагу або страждають ожирінням. Епідемія ожиріння, що стоять перед нашою нацією підвищує вартість середній план медичного страхування, тому що вона повинна виплатити претензій за медичною допомогою пов’язано з ним. Коронарної і м’язово-скелетних захворювань, а також діабету і деяких видів раку, є хронічні умови, які можуть бути викликані чи ускладнюються ожирінням. Вартість може бути нестійким, відповідно до Cordani, якщо страховики обмежені в тому, що вони можуть стягувати і не в змозі відмовити охоплення.

Інші розвинені країни, більшість з яких мають суспільний план страхування здоров’я для всіх, мають нижчі показники ожиріння і, отже, більш здатність забезпечити медицину без ризику банкрутства або подальшого бюджетного дефіциту, хоча іноземні уряди мають свої власні драйвери нестримної вартістю, таких як Організація Об’єднаних королівства і його тягар витрат високими показники смертності та захворюваності, пов’язаних із зловживанням алкоголем.

Будучи на борту американських планів медичного страхування означає, що Cordani продовжує свої лобістські зусилля проти реформи охорони здоров’я в його нинішньому вигляді. Існує, ймовірно, ступінь власних інтересів що у його полегшення, що громадськість варіант відпав Сенатом і, швидше за все, триматися подалі від кінцевого варіанту законопроекту, що робить його до столу президента Обами. Він не проти реформи охорони здоров’я повністю, хоча його думка більше в гармонії з центристських демократів і незалежних; Cordani похвалив Джо Ліберман у довжину. Крім того, він відзначив зусилля Марка Уорнера і інших демократів, щоб мінімізувати витрати.

Багато ліберальні демократи критикували Warner і інші сенатори для поливу вниз по рахунку і послаблює його досяжності. Cordani не згоден, так як він вважає, що за рахунок розширення доступу медичного страхування для мільйонів незастрахованих американців будуть передані в деякому роді. Навіть якщо він не з’являється безпосередньо до федерального бюджету, збільшення вартості може з’явитися в цих премій з приватним план медичного страхування.