Різниця між цивільної відповідальності, відповідальності та страхування професійної відповідальності

Страхування відповідальності бізнесу призначена для захисту вашого бізнесу від судових витрат і вимог у результаті третій стороні збитки або тілесні пошкодження викликані через халатність вашого бізнесу. Що стосується зобов’язань, які бізнес може зіткнутися, існують три основні види страхування відповідальності бізнесу – страхування цивільної відповідальності, страхування відповідальності за якість продукції і страхування професійної відповідальності.

Вище типів страхового бізнесу відрізняються один від одного, але мають свої власні значення в захисті бізнесу від зобов’язань. Таким чином, це дуже важливо для бізнесу, щоб захистити свої інвестиції і розглянемо три політики в залежності від типу і потреб свого бізнесу. Перш ніж прийняти рішення про те, що прийняти, зрозуміти різницю між ними.

Страхування цивільної відповідальності
Страхування цивільної відповідальності захищає застраховані від претензій третіх осіб, які можуть бути підняті в результаті пошкодження майна, тілесні ушкодження або смерть сталася через функціонування підприємства.

Страхування цивільної відповідальності покриває витрати, пов’язані з судовим розглядом. Якщо ваш бізнес, трапляється, одне з яких пов’язано багато клієнтів, що приходять на ваш приміщень бізнес, то ви повинні розглянути питання про прийняття цього страхування. Наприклад, якщо клієнт, який відвідує ваш приміщень, на жаль, спотикається і падає на вашій території і отримує травму, то ви будете нести юридичну відповідальність за виплату йому вартості його медичні витрати. Цивільної відповідальності покриє ці витрати. Таким чином, це дуже важливо для вашого бізнесу підпадатимуть під цю політику.

Страхування відповідальності за якість продукції
Страхування відповідальності за якість продукції пов’язане з відповідальністю призвели через тілесні ушкодження або втрат, які сталися в результаті використання продукту (дефектної) ви продали. Таким чином, якщо ваш бізнес пов’язаний з виробництвом, постачанням або продажем продуктів, ви повинні розглянути можливість страхування відповідальності за якість продукції, щоб залишатися захищені від фінансових претензій. Наприклад, якщо іграшка виготовлена ​​ваша компанія неповноцінна і заподіює шкоду або травма ваших клієнтів, то він може вимагати відшкодування збитків. Цей вид страхування компенсує як юридичні витрати, а також медичні витрати, понесені страхувальником.

Відповідальність за якість продукції застосовується тільки для продуктів, які виготовлені або продані, а не за послуги. Зобов’язання, що виникають послуг покриваються страхуванням професійної відповідальності.

Страхування професійної відповідальності
Страхування професійної відповідальності є обов’язкове страхування (у багатьох країнах) для фахівців, як юристи, лікарі, інженери, бухгалтери, архітектори, страхових брокерів і фінансових консультантів.

Він охоплює зобов’язання, що виникають у зв’язку з випадковою недбалості, помилки, упущення або втрату даних співробітниками при виконанні професії. Крім того, розглядаються фактори, які знаходяться поза контролем страхувальника. Наприклад, при обробці даних клієнта, маленька помилка, зроблені працівником призводить до втрати даних. У таких випадках, маючи страхування професійної відповідальності несе витрати, які будуть понесені.

Вирішивши право пакет страховий бізнес досить важко. Ви повинні, однак, стежити за тим, що ви купуєте страховку, яка покриває всі аспекти ризику, пов’язаного з вашим бізнесом. Найбільш поширеними страхового покриття включає в себе відповідальність за якість продукції, цивільної відповідальності та професійного страхового відшкодування. Всі три політики, відрізняються один від одного, але вони призначені для захисту вашого бізнесу від різних ризиків, вимог і зобов’язань. Таким чином, переконайтеся, що у вас є належне покриття для Вашого бізнесу від можливих зобов’язань.