Різдво мандрівники попередив, покриваються

Люди, які планують поїхати в період Різдва в цьому році, були попереджені, щоб переконатися, що страхування подорожей знаходиться у верхній частині їх список. Очікується один мільйон відвідувачів свята, який плануєте відвідати родиною і друзями за кордоном, були сказані страхова компанія, M & S гроші, щоб переконатися, що на них поширюються для всіх інцидентів, які вони можуть зіткнутися, перебуваючи далеко.

покрита на Різдво
Ряд незалежних мандрівників – хто люди, які будуть вживати заходів для подорожей самі по собі – буде схильний до переживання свята драми, такі як скасування рейсу або затримки в ході їх поїздки. Маючи страховий поліс може бути корисно в таких ситуаціях.

Однак M & S Гроші також виявили, що 21 відсотків мандрівники не будуть покриті за рахунок своєї політики подорожі, повинні випробувати вище інцидентів. Компанія закликала відвідувачів свята, щоб перевірити дрібним шрифтом на їх політику, щоб бути впевненими, що вони покриті за. Страхування подорожей стала більш важливим, ніж коли-небудь, але дослідження показало, що майже половина споживачів насправді не знаю, що покриття забезпечується їх страховий поліс.

Незалежні мандрівники
Подальші дослідження також заявив, що недавнє збільшення DIY свята – це свята, які розташовані без туристичне агентство – завдяки інтернету зросла на шести мільйонів протягом останніх п’яти років. Проте менш половини з цих незалежних мандрівників, які будуть виїжджають за кордон за цей період Різдва будуть заброньовані як повний пакет по M & Гроші S.

Незважаючи на зростання незалежних мандрівників, недавнього економічної кризи було падіння туристичних фірм. Очевидним потерпілого на економічну кризу, компанія XL подорожі, яка подав на адміністрацію у вересні цього року, в результаті чого більше 80 000 туристів мілину за кордоном і кілька зі своєї кишені, оскільки вони або не були включені до їх політику або не було покриття страхування подорожей в цілому .

Більшість політики не забезпечують прикриття для краху авіакомпанії, як тисячі людей виявили в останні місяці. Такі мандрівники розповіли про значимість порівняння, страхування, щоб побачити, що вони покриті за.

Джудіт Робертс, M & S страхові гроші менеджер, прокоментував: «Для більшості людей Різдво все про проводити час з друзями та родиною, навіть якщо це означає, що робить поїздки за кордон Страхування подорожей був спочатку розроблений для ринку відпочинку по путівці, і ми відчували, що настав час. щоб поліпшити нашу політику, як багато людей зараз забронювати самостійно.

Вона додала: “Наприклад, якщо ваш рейс скасовано ви не зможете претендувати на подальші з’єднання і стикаються вартість нових рейсів або житла. M & S Premier Travel страхування є одним з небагатьох політиків, які охоплюють ці типи ситуацій, які часто не входить в традиційну політику “.

Економічні наслідки для турагентів
Останні новини також вказав, що у зв’язку з економічним спадом, два з найбільших агентств країни подорожі, Thomas Cook і TUI Travel обидва планів дій щодо зменшення потужності протягом найближчих двох років на 20 відсотків і 27 відсотків відповідно. Ця політика може призвести до дорожчих відпусткою пільги для британських відпочиваючих.