Роль страхування життя в нерухомості плану-Ян Filippini

Страхування життя може грати важливу роль у вашій нерухомості плану. Це часто буває необхідно для підтримки вашої родини після вашої смерті або з надання ліквідності. Мало того, що вам необхідно визначити тип і кількість покриття вам потрібно, але і хто повинен володіти страхування на ваше життя, щоб максимально задовольнити ваші цілі майнового планування.
уникнути проблем з ліквідністю
Estates часто брак грошових коштів, і ваше майно може складатися в основному з неліквідних активів, таких як тісно відбулася бізнес-інтереси, нерухомість або предмети колекціонування. Якщо ваші спадкоємці потрібні грошові кошти для оплати податків або нерухомості, щоб підтримати себе, ці активи можуть бути важко продати. Якщо на те пішло, ви можете не хочемо, щоб ці активи продані. Страхування може бути кращим рішенням для проблеми з ліквідністю.
Навіть якщо ваше майно має істотне значення, ви можете придбати страховку, просто щоб уникнути непотрібних продажу активів для оплати витрат або податків. Іноді другий на смерть страхування має найбільший сенс. Звичайно, ваша ситуація унікальна, тому, будь ласка, отримати професійну консультацію перед покупкою страхування життя.
вибрати кращий власника
Якщо ви є власником поліса страхування життя у вашій смерті і ти помреш у той час як податок на нерухомість, по суті, кошти будуть включені в ваш оподатковуваного майна. Власність, як правило, визначається декількома факторами, у тому числі, хто має право назвати бенефіціарами доходів. Спосіб обійти цю проблему? Не володіють політики, коли ти помреш. Але не автоматично виключає право власності або.
Визначення, хто повинен володіти страхування на вашому житті є складним завданням, тому що існує безліч можливих власників: ви або ваш чоловік, ваші діти, ваш бізнес, страхування життя безвідкличної довіри (Іліт), сімейство командитного товариства (ФОП) або товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Як правило, щоб пожинати максимальні податкові пільги, ви повинні пожертвувати деякі контроль і гнучкість, а також деякі легкість і витрат на адміністрування.
Щоб вибрати кращий господар, ви повинні подумати, чому ви хочете, щоб страхування: на зміну доходу, для забезпечення ліквідності, або передати багатство вашим спадкоємцям. Також необхідно визначити значення для вас податкових наслідків, управління, гнучкості й легкості і витрат на адміністрування. Давайте докладніше розглянемо кожен тип власника:
Ви або ваш чоловік. Власність ви або ваш чоловік працює краще, коли ваші сукупні активи, зокрема страхуванням, не ставте будь-яку з ваших маєтків до оподатковуваного ситуації. Є кілька неподаткових переваг для вашого власності, в першу чергу, пов’язані з гнучкістю і контролем. Найбільший недолік у власність ви або ваш чоловік є те, що після смерті пережив чоловіка (передбачається, що кошти були спочатку приділялася чоловіка), страхове відшкодування може бути піддано федеральних податків на нерухомість, залежно від того, коли пережив чоловік помирає.
Ваші діти. Власність вашими дітьми працює краще, коли ваша основна мета полягає в передачі багатства на них. З позитивного боку, доходи не підлягають податку на спадщину або вашої смерті вашого чоловіка, і вашим дітям отримати всі податкові надходження безкоштовно. Там також недоліки. Політика доходів платять своїм дітям відразу. Це не може бути у відповідності з вашими спільними цілями план нерухомості і може бути особливо проблематичним, якщо дитина не є матеріально відповідальною або має проблеми кредитора.

Рада планує
Розглянемо другий на смерть страхування життя
Другий на смерть страхування життя може бути корисним інструментом для забезпечення ліквідності платити податки на спадщину. Цей тип політики окупається, коли пережив чоловік помирає. Тому що правильно структурувати нерухомості план може відкласти всі податки на спадщину після смерті першої дружини, деякі сім’ї знаходять, що вони не потребують страхуванні життя тоді. Але значні податки на нерухомість може бути пов’язано про смерть другого чоловіка, і другий на смерть політика може бути прекрасним транспортним засобом для компенсації податків. Вона також має інші переваги порівняно страхування на одне життя. По-перше, премії та нерухомість адміністративні витрати нижче. По-друге, страхування сторін може бути покрита. Але друга на смерть політика може не поміститися у вашій поточної безвідкличної страхування життя довіри (Іліт), який, ймовірно, призначені для одного політика життя. Переконайтеся, що доходи не оподатковуються у будь-якої вашої нерухомості або Вашого чоловіка шляхом створення нових ІПЛІТ як власник політики та бенефіціаром.
Filippini управління активами Westlake