Роль охорони здоров’я страхового брокера-

Брокер медичного страхування, як і будь-який інший тип брокера, це одна тільки, трапляється, що спеціалізуються в галузі медичного страхування. Брокер кілька як сваха. Його обов’язок полягає в тому, щоб співпасти тих, хто шукає медичного страхування з медичними страховими компаніями, які найближче відповідають цій особі або потребами групи.

Якість краще, ніж кількість. Це не має сенсу письмовій численних сторінках нонсенс для читача. Замість цього краще написати короткий, і інформативна стаття з конкретних питань, як медичне страхування. Люди, як правило, щоб насолодитися її більше.

Медичне страхування брокерів розшукують тих осіб, які, з різних причин, не відносяться до страховим полісом групи. Ці люди часто не за наймом, або тих, з уже існуючими умовами. Однак, брокера медичного страхування буде також працювати з координаторами переваги страхової групи в чому так само, як він працює з людиною. Брокер отримує списку бажаних результатів, або особи або групи координаторів, і брокер магазинах навколо, щоб знайти найбільш підходящий. Брокер медичного страхування потім представляє, що він відчуває це кращий план, заснований на список потреб, і якщо людина або координатора групи переваг погоджується, брокер зазвичай працює, щоб отримати контракт, підписаний обома сторонами.

хто робить брокера медичного страхування працюєте?

Важливо розуміти, що брокер медичного страхування не працюю в компанії медичного страхування. Замість цього, брокер робить його свого бізнесу, щоб знати все про різних медичних страхових компаній в області, включаючи їх репутацію, їх частота підвищення ставок, і навіть такі речі, як, як вони ставляться страхувальників, які представляють багато медичних вимог. Але навіть при тому, що брокер медичне страхування відрізняється від медичної страхової компанії, він часто буває, що брокер надані стимули (зазвичай фінансовий стимул) рекомендувати один страхової компанії над іншою.

Там було поступове введення в світ медичного страхування прогнозами в цій статті. Ми зробили це так, що фактичне значення статті потоне в вас.

Нічого образливого про медичне страхуванні не були навмисно додані тут. Незалежно від того, що ми додали, це все, інформативним і продуктивним для вас.

Це коштує більше, щоб використовувати брокера?

Ми насправді не вдавалися до манівцями отримання наше послання на медичне страхування до вас. Вся справа тут справжньої і по суті.

Чи залежить вартість медичного страхування відрізнятися, якщо вона кріпиться брокера? Це важко відповісти в загальних рисах. Брокер медичного страхування може бути в змозі отримати особа, включене до плану групи, яку пропонує держава або профспілки чи організації і в такому випадку, заявник може знайти ставки нижче, а охоплення краще, ніж якби він намагалися безпосереднє застосування через компанію медичного страхування. Більшість брокерів медичного страхування працює на комісії і тільки роблять гроші, коли вони збігалися страховиком і страхувальником. Це означає, що один або іншої сторони (і в деяких випадках, обидві сторони), зазвичай несе відповідальність за сплату винагороди брокера.

Тому що тарифи і правила, що стосуються медичного страхування постійно змінюються, брокерів медичного страхування дуже мало, і далеко один від одного. Більшість держави мають ліцензійних вимог, що брокери мають відповідати, перш ніж вони можуть працювати в якості брокера медичного страхування. А оскільки ці вимоги видаються на державному рівні, вони відрізняються від штату до штату. Але якщо ви опинитеся втрачені в заплутану павутину медичного страхування тяганиною, розглянути можливість роботи з брокером медичного страхування. Ця людина може просто виявитися вашим кращим союзником.