Розширення йде на захід для столичного життя

Офіс залишився в будівлі Джефферсон площі більше року, а в 1907 році переїхав до більш адекватної кварталів Хукер і постом будівлі. Тим не менш, навіть там швидке зростання бізнесу і спогади про руйнування офісу записів в результаті стихійного лиха скоро приніс усвідомлення того, що постійні вогнестійкі головний офіс будівля було необхідно.

Відповідно, компанія придбала чудовий власності пагорба на розі сосни і Стоктон вулиці, з видом на затоку і більшу частину міста, і почали зводити свої будинки. 10 липня 1909, співробітники формально оволоділи першого блоку нинішня структура – сучасний Парфенон, одна з архітектурних пам’яток Сан-Франциско. Це прекрасна будівля було спроектовано братів Лебрен, який створив міністерство внутрішніх справ у Нью-Йорку.

Це було жорстоко в класичному стилі, з білого напівтвердого склінням теракотовий, зіткнувшись з кожного боку з шістьма чудовими іонічними колонами. Якщо “характер людини виражається його одяг”, глава Тихоокеанського узбережжя Офісна будівля висловив настороженість, сили і духу для всього суспільства і митрополит став означати народу західні держави. Під час відкриття нової будівлі в 1909 році, агенти діяли практично у кожному міському районі на території, щоб забезпечити і дати котирування страхування житла.

Страхування життя в силу там досягла в цілому більше ніж на $ 58 млн, з яких $ 40 млн був промисловим. До кінця 1913 року, на основі суми страхування чинності, блок узбережжі Тихого океану, розглядається як окрема організація, стояв би 27 місце в списку з 239 американських компаній зі страхування життя.

Офіс узбережжя було 382199 приватних медичних страхових полісів у силі, і 44 043 авто страхові поліси для в цілому більше ніж на $ 103 млн страхування. У тому ж році вона заплатила смерті претензій на загальну суму майже $ 750 000 і $ 72 025 розподілених у вигляді премій в промислових страхувальників. Премій Головного офісу Тихоокеанському узбережжі в 1913 році перевищив $ 3250000.

Через такого зростання, в 1914 році, всього через п’ять років після зведення першого блоку головний офіс, два крила кінці треба було додати, що більш ніж удвічі початковий простір підлоги. Проте час було довести навіть це додатковий простір недостатнім. До 1916 року промислове бізнесу збільшилася до $ 78 млн, до $ звичайні 66000000. Середня сума страхової одну звичайну політика була $ 935, а для промислової політиці вона становила $ 143.

Були 212 співробітників в головному офісі, з них 67 чоловіків і 145 жінок, а силове поле пронумеровані 909. У 1920 році сусіднього будинку був придбаний, яка знову більш ніж удвічі площі, ще в 1929 році, незабаром після того, територія досягла свого першого мільярда доларів страховки чинності, з пологового охоплення дешевого автомобіля. Додаткові послуги повинні бути придбані і будівництва третьої доповнення було розпочато. Вона була офіційно присвячений президентом Екер 29 травня 1930.

Це доповнення приєднався до південних кінцем Pine стороні вулиці старої будівлі, було вісім поверхів і, з причини нахилу вулицю, свій п’ятий поверх був рівень з тим, що було відомо як основний майданчик оригінальної будівлі. Будівля програми, які мали більш ніж двох десятиліть, був завершений. Площа території, що знаходиться під юрисдикцією Головного офісу Тихоокеанському узбережжі було більше третини від загальної площі Сполучених Штатів і обійняв населенням більше 13 мільйонів чоловік.

У цій величезній території, установи містилися в Каліфорнії, Вашингтоні, Орегоні, Монтана, Юта, Айдахо і Колорадо. При обслуговуванні страхувальників, західні агенти розглядаються дебет різних за складом і за географією від таких в інших частинах країни. Великі відстані і рідкісне населення характеризується Заходом в цілому і за дебетом часто були великі за площею. Деякі західні держави менше населення, ніж для середнього розміру Нове місто заводі Англії.

Колорадо, наприклад, було тільки 11 чоловік на квадратну милю, Каліфорнія 44 на квадратну милю, і Монтана рідкісні чотири, тоді як у штаті Нью-Йорк населення була сконцентрована-281 на квадратну милю, і в Род-Айленді було 674 чоловік на квадратну милю . Захід був молодий і настрій піонером ще відображена в його народу і його традиціям. Вони були нащадки іспанських конкістадорів, американські торговці хутром, поселенці Pioneer землі, золота притулку, і настільки ж енергійним недавніх іммігрантів.