Розширена гарантія автомобіля – страхування автотранспортних засобів – двигун Xtender

Розширена гарантія автомобіля

Це може бути досить простий, щоб планувати свої витрати двигуна. Для багатьох людей, використання палива, як правило, схожі з місяця в місяць, і коливання цін на паливо, в той час руйнівного, рідко драматичні досить, щоб істотно вплинути на ваш бюджет.

Інші витрати виникають рідше, але можна вважати частиною нормального витрати на утримання автомобіля, наприклад, регулярне обслуговування і випадкові покупки нових шин або склоочисники.

Реальна складність для власників автомобілів, коли непередбачуваний і дорогі проблеми обслуговування статися. Механічної поломки може зробити ваш автомобіль з ладу або небезпечно їздити – і може бути дуже дорогими в ремонті. Витрати на робочу силу тільки механіка або автоелектрика може бути непомірно високою, не кажучи вже про вартість заміни автозапчастин.

Бюджетування поломок

На щастя, є кроки, які можна зробити, щоб зменшити або усунути фінансові штам автомобільної аварії або несправності.

Розширена гарантія автомобіля страховий поліс покриватиме всі або деякі з витрат на ремонт автомобіля. Зокрема, якщо щомісячний внесок є послідовною і помірний, розширену гарантію мотора становить бюджету для потенційних поломок простим і доступним.

Багато автовласників вважають за необхідне мати страхування автомобіля, у разі, якщо їх автомобіль був вкрадений або пошкоджений в результаті нещасного випадку. Розширена гарантія дає такий же рівень захисту, зокрема, покриття вартості автомобільних поломок.

Отримати право рівень покриття з розширеною гарантії технічного обслуговування двигуна

Обраний страховики пропонують розширену страховку двигуна гарантії в чотирьох різних варіантів обкладинки, так що ви можете отримати захист від механічної поломки за ціною, яка підходить вашому бюджету.

Взагалі, поки Ваш автомобіль молодше десяти років і має менш 200 000 кілометрів на годинник, ви можете отримати пробою захисту для іншої частини життя вашого автомобіля.

Засоби для догляду

Ці розширені плани гарантії автострахування покриє витрати на ремонт або заміну компонентів транспортного засобу у випадку несправності. Деякі опції Extender Мотор покриває навіть вартість річного обслуговування. Це допомагає з автомобілем технічного обслуговування і, потенційно щодо запобігання несправностей, в кінцевому підсумку може заощадити вам гроші.

Допомога на дорозі

Поряд зі стандартними захисту технічне обслуговування транспортних засобів надається розширеної гарантії мотор, багато хто пропонує подальшого засвідчення допомоги придорожніх 24 год. Це може виявитися дуже цінними, якщо Ваш автомобіль ламається на дорозі. Це також відмінний захист від випадкових людських несправності, також, як замкнути ключі в автомобілі або закінчується бензин.

Аварійна служба також включає буксирування і, якщо вам трапиться бути за кермом за межами вашого рідного міста, автомобіль репатріації.

Підготуйте тепер, за винятком пізніше

Власникам автомобілів є досить дорогим. З розширеної гарантії страхового поліса для вашого автомобіля, ви більше не повинні піддавати себе ризику потенційно калічить витрат ремонту автомобілів.