Род-Айленд довгострокового догляду, оцінку

В опитуванні, проведеному Американською асоціацією пенсіонерів, некомерційна, безпартійна організація членства, він заявив, довгострокового догляду Род-Айленда система складається з багатьох видів послуг і програм, починаючи від догляду додому транспортні послуги та доставку додому страв . Його система покладається на фінансування з різних джерел, від споживчих платежів в систему приватного страхування і державних субсидій.

Подібно іншим державам, що стикаються з насувається зростаючого попиту в бік LTC, законодавчий орган штату Род-Айленд просив для плану, який буде розроблений в спробі зробити систему простіше для споживачів, вести переговори та забезпечити належних послуг для задоволення жителів поточних і майбутніх LTC потребує.

Для оцінки членів організації на підтримку загальних рисах пропонованого плану, який включає в себе розробку довгострокового догляду система, яка підтримує незалежність вибору споживача і при цьому володіє скоординовані, висока якість послуг, було проведено обстеження для досягнення цієї мети.

Обстеження висновок ААП включають в себе: (а) довгострокового догляду визначається як допомога, що надається протягом тривалого періоду часу в будинку престарілих, будинки, або в рамках громади. Вона включає в себе людей різного віку, які є вразливими, хворіють або стають інвалідами, які потребують допомоги з регулярною повсякденній діяльності, такі як одягання, купання, приготування їжі або їжі, може отримати послуги довгострокового догляду.

Користувачі опитаних були проінформовані про новий довгостроковому догляді план, який був розроблений в тому числі розширювати типи і якість наданих послуг, що мають ресурси, які допомагають споживачам знайти необхідну їм допомогу, а також розширення фінансової допомоги, щоб допомогти споживачам платити за послуги. Результати дослідження показали, 57 відсотків усіх респондентів підтримали б фінансування плану, навіть якщо воно було пов’язане з підвищення податків.

У той час, 51 відсотків сказали, що вони до цих пір підтримують план, якщо це означало перерозподіл коштів з інших невизначених державних програм. І, відповідно до висновків, 42 відсотків респондентів і надалі підтримуватиме план, якщо це означало перерозподіл державних коштів з інших програм. Тим не менш, важливо зазначити, що прихильники були впевнені у своїй підтримці державного фінансування цього плану, якщо це означало, що перерозподіл коштів з інших програм, на відміну від підвищення податків.

Крім того, результати також показали, послуги вдома, які найбільш важливі для користувачів. Маючи можливість вибирати та отримувати послуги на дому отримали найбільшу кількість рейтингів серед членів опитаних. Крім того, 14 відсотків усіх членів кажуть, що вони або члени Вашої родини використовували послуги довгострокового догляду протягом останніх п’яти років, у той час як майже 28 відсотків кажуть, що цілком ймовірно, вони або члени Вашої родини будуть потрібні такі послуги в найближчі кілька років.

Крім того, члени також вірять у поділ витрат. Пошук показав, що більшість Род-Айленд респондентів вважають, що витрати на довгостроковий догляд повинні бути розділені між індивідом і державою. Тільки один з восьми думаю особи, що одержує допомогу повинна платити за їхні послуги довгострокового догляду самі по собі.

На закінчення опитування зазначив, три чверті членів сказати, що це має бути не менш високим пріоритетом для Род-Айленд працювати, щоб реалізувати цей новий план для доставки послуг довгострокового догляду в державі.