Робота автострахування стверджує регулятор

Чи замислювалися ви, що автострахування претензій регулятора саме робить? Ну, що мають транспортний засіб означає, що у вас є авто страхування, яка захистить вас від будь-яких зобов’язань або травми ви могли б підтримувати викликано автомобільної аварії. Важливо, що ви можете ознайомитися на природу роботу автострахування стверджує регулятор висоти так, ви зрозумієте, чому він буде робити те, що ви б побачили, що він робить, якщо ви повинні пройти через процес подачі претензії.

подачі в страхову компанію

Подача страхове вимога означає, що ви пройшли через автомобільну аварію і що вам потрібно, щоб вимагати вашого страхового відшкодування щоб отримати ваш автомобіль відремонтували за шкоду. Звичайний процес, який ви повинні пройти через б звернутися до страхової компанії якомога швидше після інциденту. Якщо припустити, що ніхто не був поранений, то ваша увага буде отримати ваш автомобіль відремонтувати з використанням вашого зіткнення освітлення. Ваш всеосяжний охоплення також може охоплювати вас за ремонт авто у випадку, якщо ваш автомобіль отримав пошкодження через Не-події зіткнення. Ці події можуть включати в себе вогонь, град, гроза, пошкоджених тварин та багато іншого.

Що відбувається після першого контакту з вашої страхової претензії?

Коли Ви звертаєтеся до страхової компанії ви будете підключені до відділ претензій, які потім призначити певний монтажником вимог до вашої справи. Велику частину часу регулятор буде працювати безпосередньо з вашою страховою компанією; інші компанії, хоча може найняти незалежного регулятора для забезпечення клієнтів об’єктивною звітів.

Як тільки авто страхування претензії регулятора приймає претензій призначення, він зв’яжеться з вами, щоб домовитися про зустріч, про те, коли і де він міг би поглянути на транспортний засіб для його оцінки. Після цього, ви будете отримати звіт від вашого постачальника послуг страхування відносно оцінки, проведеної регулятором, який буде включати суму грошей, які будуть потрібні для ремонту Вашого автомобіля.

Залежно від ситуації, за лаштунками регулятор дійсно може зв’язатися з багато людей, щоб дати йому можливість точно оцінити аварію і вашого автомобіля. Крім кажу вам, він підійшов би на можливих свідків аварії, яка може включати в себе трафік органів, поліції і персонал лікарні, якщо ви також претендують на травму. Він також час від часу консультуватися з іншими фахівцями, таких як бухгалтери, будівельники, юристи, лікарі та інші фахівці, які могли б запропонувати йому експертну оцінку претензії.

Як тільки регулятор переконаний, що ваша заява є законним, то він зв’яжеться місцевих гаражів ремонт у вашому регіоні, щоб отримати оцінку на запчастини і послуги, необхідні для ремонту Вашого автомобіля. Потім він повинен представити детальний звіт на свій страхової компанії про його остаточній оцінці якій компанія буде реле для вас.

Коли пошкодження автомобіля перевищує вартість автомобіля автострахування претензій регулятор може оголосити ваш автомобіль списання. Коли це відбувається, що ви отримаєте від вашої страхової компанії являє собою суму балансової вартості вашого автомобіля. Фактична сума буде варіюватися залежно від віку вашого транспортного засобу, але більшу частину часу балансова вартість буде менше, ніж ви заплатили за автомобіль. З деякими авто страхових компаній, хоча, вони забезпечують додатковий варіант, де ви платите додаткову премію за висвітлення для забезпечення повної суми, сплаченої вами для вашого автомобіля, якщо він був списаний протягом перших кількох років після придбання.

Часто, авто страхування претензії регулятор надасть вам варіанти. Чи подобається ви хочете, щоб ваш автомобіль в ремонті деяких ремонтних майстерень або якщо ви хочете касове претензію і отримати автомобіль відремонтувати самостійно. Як тільки ви приймаєте рішення, регулятор буде приймати необхідні заходи, щоб зробити це. Для будь-якого виду спору про доповідь, який був представлений регулятор, необхідно звернутися до страхової компанії і координувати з ними. Завжди вважаю, що регулятор не проста робота, і, як і будь-який інший, він просто заробляти на життя, а також.