Ринкова вартість проти відновної вартості в чому різниця

Для тих, хто коли-небудь купив будинок, який вимагає домовласників страхування, ви можете визнати, що існує різниця між сумою, яку ви заплатили за будинки і фактична сума вашого базове покриття для дому, без речей.

Це просто тому, що ви заплатили ринкову вартість для вашого будинку в той час як страхова компанія використовувала значення відновної вартості для оцінки того, що витрати будуть, щоб відновити ваш будинок. Так що ж являє собою різницю між ринковою вартістю і вартість заміни?

Ринкова вартість просто ціна, яку ви заплатили за ваш будинок і найчастіше страхові агентства не дають ринкової вартості Друге міркування, тому що ринок інвестицій в нерухомість може коливатися так сильно.

Якщо ви подивитеся на нерухомість в 2003 році в вашому районі, це, можливо, був проданий за $ 100 000, але тільки три роки по тому в 2006 році він був проданий за $ 130 000. Це пов’язано з попитом на будинки в цьому районі, і зростання цін на нерухомість, але це не має нічого спільного з тим, що фактичні витрати на відновлення будинку буде.

Компаній домовласників страхування буде завжди дивимося на вартість відновлення точно такий же будинок в тому ж самому місці протягом певного року. Це визначення відновної вартості. Так що, якщо ви купуєте домовласників страхування в області, де ринок через дах і домовласники платять потрійний або подвійний будівлі вартості будинку, то ваша фактична вартість заміщення і страхове покриття може бути нижче ринкової вартості будинку .

Якщо ви живете в районі, де ринок не настільки великий, що протягом певного року, то, що ви заплатили за ваш будинок може бути менше, ніж фактична вартість заміни будинку за цей рік. Це важливо мати на увазі при виклику страхової компанії, так як багато клієнтів плутають або навіть засмутився відмінності у ціні, що страхові компанії хочуть стягувати для охоплення.

Майте на увазі, при отриманні оцінки від страхової компанії, що багато хто може дати вам відновної вартості страхового покриття витрат, а також ринкової вартості витрат страхового покриття, але це завжди краще, щоб взяти на себе страхова вартість заміни покриття, так це те, що буде необхідно замінити Ваш будинок в довгостроковій перспективі. Ви також хочете, щоб пам’ятати, що вартість землі не повинні бути включені в оцінку відновної вартості, тому не дозволяйте страховим агентом свідчать про зворотне.

Перш ніж говорити зі страховим агентом, то необхідно ретельно документувати квадратні метри вашого будинку і кожної кімнати, спеціальні зручності, у тому числі будинок дерев’яні підлоги, мармурові або гранітні плити, під’їздів, палуб або солярії і підвалах.

Страхова компанія також хочуть знати основні прилади, які приходять з покупкою будинку, а також основи інженерного обладнання, електричних систем і кондиціонер / опалення одиниці, які будуть встановлені. Це може допомогти їм оцінити, скільки це буде коштувати, щоб замінити ці речі на поточний рік вашого страхового поліса домовласників, так що ви не залишитеся в темряві!