Рецепт крему страхових тушкована представника

Видалення нового страхового агента з 90% обороту, а також всі високо полон агентів звужує широке поле. Це залишає 4 різних груп агентів, всі необхідні для Ваших продажів. Ось як визначити Добре, відмінно, краще, і Верховний агентів.

Кожен маркетолог страхування і страхової компанії бажає, щоб знайти кращий страхового представника писати страхування для них. Тим не менше, їх пошук і вербування кінці методами зібрати в тушковане м’ясо страхового представника. Іншими словами, базовий компонент невідповідність представницьких агентів. Різні рівні досвіду, різних продажів, і часто високі тлі відмови.

Був повпредом страхування не витрачати час на пошук для вас. Це ви повинні знайти його або її. У кожній групі зростання, вони ростуть більш сприйнятливі до того, що ви пропонуєте їм. Як тільки вони будуть більш продуктивними їх важче знайти. Маючи знає фахівець компілятор список може допомогти в кров’янисті виділення їх швидко. Будь рекрутер або страхової маркетолог може зробити екіпаж тушкована мішанина. Ви повинні бути орієнтація виробництва дещо вищий.

досвідчені агенти кар’єри

Агенти, які мають до цієї дати не розміщені за межами “брокерських” бізнес може сидіти на паркані. Пам’ятайте, що це засіб (як і багато інших), може бути супер-покупців, хто любить збирати комерційні брошури і годинами їх порівняння. В інших випадках цей агент, можливо, намагається видати за справу, яку ніхто не хоче, або, можливо, доведеться досить своєрідні клієнта, який би тільки погодитися з мамою і справжній сім’ї адвоката. Випадкові агента встановленням цієї категорії може бути добре, але передозування занадто багато, як це буде потрібно більше, ніж аспірин.

встановлених страхових брокерів

Отримання страхового відповідей розсилки свинцю з агентом, раніше розміщених будь-який випадок в якості брокера викликає ваш хребет поколювати з нетерпінням. Ваша база агентів складається з 75% від коштів, які брокер чи іншій формі страхування! Ви можете допомогти нахилити ці цифри на вашу користь. Цей агент легко відлякало, якщо ваш продукт пропонують занадто технічним або зображує біса багато функцій або вершників. Нехай вона буде простою на обидва ваші підходу і представленого матеріалу. Нехай вас шматок рекламного розмови про легкість продажу, а не відпочинок в раю тертя носами і питної нектар з підприємством великий пострілів.

брокерам продавати ваш продукт
Це так спекотно, як вогонь може спалити, отримати свинцю страхування розсилки відповідь від досвідченого агента вже брокерської аналогічний продукт на вас і готові зробити ваш кращий хід. Жодної відповіді такого калібру коштує від 2 дюжини агентів новобранець кар’єри. Це де ви зосередити більше 80% свого часу, ваші розсилки, ваше вербування бюджетом, і ваші навички. Так що, якщо цей агент вже писав для конкурента або два ваш? Це війна, виживання найбільш пристосованих рекрутери! Reel агентів ваших конкурентів, і потім не дозволяють їм залишитися непоміченими. Це платить, щоб рекламувати, коли ваше оголошення галочку на землях товста собака. Не дозволяйте бульдога досвідчені втекти, поки він не повідку у ваше агентство системи. Скажи так на ветеранів.

власних брокерів
Дайте собі заслужену удар, якщо ви не дивіться у власному дворі. На наступний багатомільйонний випадку може бути страховим представником вже за договором з вами, написання невеликої справи або інший продукт. Робота отримання контракту, підписаного і перший шматок бізнесу розміщені вже пройдена. Розробка щомісячного інформаційного бюлетеня електронної пошти на поточній базі брокера є обов’язковим. Чи не душити, мама.

Коли ваш контракт брокера База стає занадто великим, щоб ретельно обробляти, відрізати ваші невиробниками. Ваш нинішній продюсер може просто оцінити прекрасні 10 .. Агенти кажуть, щоб попросити напрямок, але ви будете робити те ж саме? Скажімо, він коштує $ 600 або більше набирати одне просте засіб, який пише декількох випадках. Б придбати цей брокер $ 50 подарунок сертифікат ресторану, щоб знайти іншого брокера бути розумними?

Вам доведеться витрачати гроші, щоб робити гроші. Виховуйте ваших агентів, і тримати їх в курсі. Чи знають вони про кожному продукті ви справляєтеся? Якщо вони не роблять, вони повинні. У той час як це відбувається, ви ніколи не повинні припиняти слідуємо найкраще з кращого.