Реформа приймає укус з високі франшизи медичні ощадні рахунки ‘

Якщо у вас є медичні ощадні рахунки (HSA), у вас також є одна з високою франшизи планів медичного страхування, що має право бути в поєднанні з електронно-цифрового підпису. Високої франшизи план використовується для позначення, що вам доведеться платити за профілактичну допомогу, як і щорічні перевірки, з власної кишені.

З реформою охорони здоров’я, яка змінюється станом на 23 вересня 2010 року. Він більше не буде того, наскільки висока ваша медична страховка франшизи. Профілактичні заходи, в тому числі щеплення від грипу, будуть покриті на 100 відсотків періоду. Це буде справедливо для будь-який план видається на 23 вересня, але старі плани не можуть включати в себе новий закон поки щорічне оновлення плану дату, яка, як правило, 1 січня.

На жаль, сезон грипу буде на нас перш, ніж всі високою франшизи планів медичного страхування, здійснювати безкоштовну профілактичну допомогу. Що ще ви можете зробити, щоб захистити себе від зараження грипом?

Що ви можете зробити, щоб запобігти отриманню грипу?

Крім грипу щеплення, ви можете багато чого зробити, щоб зупинити грип чи застуду на те пішло, від робить вас хворим. Часто мити руки щоразу, коли ви впоратися з усім громадським дотиком допомагають тримати вас безпечним. Тип мила ви використовуєте має менше значення, ніж, як ви миєте. Антибактеріальне мило не були доведені, щоб бути більш ефективним, ніж звичайні мила. У той час як миття рук може і не вбивають мікроби, вона захистить вас шляхом видалення мікробів з ваших рук.

, Щоб ваші руки чисті, ви не повинні використовувати гарячу воду. Тепла вода буде робити тільки штрафом. Рекомендується енергійно мила руки для повного 20 секунд. Ніколи не вимкнути воду голими руками, або. Використовуйте паперовий рушник, щоб торкатися брудними ручками. Сушка ретельно руки так само важливо, як мити їх мокрими руками, тому що, швидше за все, нести мікробів, ніж сухі руки.

Що робити, якщо у вас немає доступу до мила? Дезінфікуючі засоби для рук, за даними Центрів по боротьбі з хворобами дослідження управління, працювати, а також мити руки, якщо вміст алкоголю становить не менше 60 відсотків, а ваші руки не помітно брудним.

Чи може проста вітаміну захистити вас від грипу?

Національне дослідження за участю близько 19 000 американців показало, що люди, які страждають від застуди та грипу мали низькі рівні вітаміну D в їх крові. Чи може щось настільки ж просте як вітамін дійсно боротися з хворобою?

Дивно, вітамін D створює більше 200 антимікробні пептиди, які служать в якості антибіотиків широкого спектру дії. Це пояснює, чому люди з низьким рівнем вітаміну D в меншій мірі здатні боротися із застудами, різні штами грипу або інших інфекцій дихальних шляхів.

Інші дослідження (у 2004, 2007 і 2009) підтвердили зв’язок між дефіцитом вітаміну Д і хвороб. Скільки вітаміну D потрібно? Для оптимального захисту протягом сезону застуди та грипу, необхідно вітаміну D крові в діапазоні 50-65 нг / мл.

Аналізи крові є єдиним способом точно оцінити кількість вітаміну D в крові, але є загальні рекомендації щодня. Для дітей до п’яти років, 35 одиниць за фунт рекомендується в день. Для тих, хто віку 9:55, 2500 одиниць рекомендується. Він припустив, що зазвичай дорослі приймають 5000 одиниць на день, але деякі люди вимагають більше, щоб отримати їх рівні в крові вітаміну D в оптимальному діапазоні.

Що ви можете зробити після того, як у вас грип?

Звичайно, краще всього тримати достатню кількість вітаміну D, циркулюючого в крові, щоб запобігти хворобі, але додаткові дози вітаміну D допомогу після ви захворіли?

За словами доктора Джозеф Mercola, хто публікує природних Розсилка здоров’я, якщо ви не брали вітамін D і розвиватися симптоми грипу, Ви можете до 50 000 одиниць вітаміну D на день протягом трьох днів. Як виконавчий директор некомерційної Вітамін D Ради д-р Джон Cannell рекомендувалася доза досягає 1000 одиниць вітаміну D на кілограм ваги тіла протягом всього трьох днів.

Схоже, що вітамін D не єдиний природний спосіб для боротьби з грипом, або. Зелений чай, який повинен бути органічним, це ще один перевірений ресурс для боротьби з інфекцією, оскільки вона робить антибіотики працювати краще. Дослідники в Олександрійському університеті в Єгипті виявили, що зелений чай збільшили ефективність кожного антибіотика вони перевірили.

Поєднання зеленого чаю з низкою антибіотиків покращилися вбивають бактерії здатність антибіотиків у боротьбі з 28 мікроорганізмів, що викликають хвороби. У самих крайніх Наприклад, антибіотик хлорамфенікол 99,99 відсотків більше ефективні в поєднанні із зеленим чаєм, ніж при використанні в поодинці. Навіть низькі концентрації зеленого чаю підвищила ефективність антибіотиків.