Реформа медичного страхування добре чи погано для бізнесу

З недавнім проходженням реформи медичної страховки, підприємства великі і малі все ще зважує свої впливи. Законодавство має на меті розширення доступу та знизити вартість страховки. Він розташований впливати одна шоста частина американської економіки, але яка буде його фактичний вплив?

Галузь охорони здоров’я сама, ймовірно, постраждає. Однією з головних цілей тих, хто хоче скоротити витрати на охорону здоров’я є шар адміністрації та бюрократії рамках медичних страхових компаній. Дійсно, законопроект реформи охорони здоров’я вимагає, що страховики, щоб тримати їх медичної збитковості (СЛР) вище певного рівня. Це означає, що 85% або більше премій повинні бути витрачені на надання медичної допомоги, на відміну від адміністративних витрат або прибутку. У той час як це має потенціал для зниження витрат для приватних осіб та інших галузей промисловості, зайнятих у галузі охорони здоров’я буде страждати. Спрощення процесів медичних рахунків означає, що багато фахівців або втрачають роботу або бачити їх зарплати знизилися. В економіці, ледве повзають з рецесії, потенційні втрати сотень тисяч робочих місць є негативним.

З цією метою, як може президент Обама стверджує, що законопроект про-бізнес, як він зробив у мітингу Айові раніше на цьому тижні? Ліберальні прихильники бігу уряду суспільного вибору, з яких Обама спочатку був один, вважали, що їх стратегії нададуть позитивний вплив на американські компанії. Хоча було б привести до незначного зростання податків, було б також зняти тягар надання медичної страховки для своїх працівників, які ніякої іншої промислово розвиненої країни не має. У цьому зв’язку американські компанії в невигідне конкурентне становище порівняно з тими в країнах з соціалістичною медицини.

Проте, громадський вибір не на законопроект, прийнятий Конгресом. Замість цього, Обама стверджує, що підприємства виграють через податкові пільги, які допомагають покрити свої групи витрат на медичне страхування. Малий бізнес побачить найбільший вплив. Він вважає, що економія буде вивільнити кошти для тих компаній, для створення нових робочих місць.

Великі підприємства, з іншого боку, не виходять, а також. Ті, у кого більше 50 співробітників будуть піддаватися мандат, починаючи з 2014 року, що вимагатиме їх надати медичну страховку для своїх працівників. Якщо вони не роблять, вони будуть оштрафовані на суму $ 2000 на одного працівника. Крім того, 2018 бачить новий податок на високу вартість, так звані «Кадилак» планів медичного страхування. Роботодавці також втратите податкове вирахування на покупку ліків за рецептом для пенсіонерів та їх сімей.

Вже зараз великі корпорації очікують удару по їх прибутку. John Deere і Caterpillar передбачити $ 250 000 000 об’єднані в витрати, пов’язані з реформою охорони здоров’я. Офіційний представник Білого дому Роберт Гіббс струшує свою стурбованість з приводу того, що він вважає ліквідацію лазівка, яка дозволяє підприємствам ефективно подвійний відрахування. Незалежно, це було субсидії підприємствам розраховували.

Кілька інших корпорацій прогнозувалося раніше цим збитків, якщо законодавством пройшло. Роздрібної торгівлі та обробної промисловості особливо хвилювався. Фондовий ринок виглядає більш оптимістично, з вищезазначеним торгових компаній на рівні або трохи вище їх попереднього медичного рівнів реформи. На даний момент, вплив реформи, як видається, змішані.