Республіканці мають намір відкат мандатів

Працівників та інших осіб продовжують протестувати в десятки тисяч у Вісконсині проти бюджету-ремонт законопроект губернатора Скотта Вокера, який покладе кінець прав державних службовців на ведення колективних переговорів. Після журналістське розслідування показало, що організував змову республіканців держави і мільярдер бізнесменів, які регулярно кидати свої гроші в політику, американська громадськість вийшла в кожному штаті на мітинг проти антіпрофсоюзной зусиль. Ця новина також надав той аргумент, що видалення трудових прав скоротить нульової бюджет і недійсними. Аналітики, як консерваторів, які відраза до змови-як політичні ігри і лібералами, заявили, що ці заходи є частиною більшої схеми по всій країні, щоб зробити більш вигідні корпораціям за рахунок робітників.
Так як це впливає на ваше авто страхування?

Штату Вісконсін республіканці також голосували за відкат державні мандати, які були прийняті для того, щоб захистити споживачів від переплачує, під покриттям, і несправедливо знизилася на їх страхових компаній.

Законопроект 2009

Потім демократ-очолив законодавчі збори штату проголосували за збільшення мінімального рівня охоплення обов’язковим для всіх зареєстрованих драйверів Вісконсін. Наведене міркування було те, що попередні мінімуми застаріли – вони не оновлювалися з 1980-х років – і що витрати на охорону здоров’я, підскочило значно відтоді, так що жертв катастрофи не були належним чином захищені.

республіканської опозиції

Республіканці стверджують, що законодавство тільки збільшили вартість для споживачів, так як вони тепер зобов’язані придбати більш широке охоплення. Вони стверджують, що за допомогою відкату заходи, вони можуть полегшити навантаження на страхувальників, які не можуть дозволити собі платити так багато для автострахування.

Тим не менш, це передбачає, що люди тільки потрібно абсолютний мінімум страхування за дорученням держави. У більш ніж 90% випадків, експерти рекомендують водіям придбати більш охоплення мінімальної держави захистити себе з точки зору здоров’я і фінансів.

Якби люди були придбати страхової суми вони повинні, незалежно від стану мінімуму, то ціна насправді набагато дешевше відповідно до чинного законодавства і відкатів, швидше за все, збільшить навантаження на рядових громадян значно.

Реакція промисловості

Промисловості стверджує, що ціни споживачів зросли приблизно 33% в порівнянні з новими мандатами покриття були введені в дію. Вони кажуть, що заходи повинні бути скасовані, щоб зберегти гроші споживачів.

Критики відзначають, що навряд чи ймовірно, що страхові компанії будуть скаржитися заробляти більше грошей. Страхувальники отримують рівні охоплення їм потрібно буде платити більше, якщо законодавство проходить.

Доповідь Citizen Action Вісконсіна оскаржив цифр, наведених страхування лобі.
мірою, направленою на відкаті найближчі мандатів на голосування

Відкату, який вже пройшов сенат, йде на голосування в Асамблеї. Якщо вона проходить, яке він, як очікується, з урахуванням Республіканської панування цього законодавчого органу, він буде підписаний до закону губернатор Уокер найближчим часом і мандати зміниться.

Як споживачі отримати котирування страхування автомобіля, вони помітять зростання ціни за долар, навіть якщо покриття здається краще, так як вони отримують менше. Це короткострокові мислення? Подивіться уважно на страхування автомобіля котирування бачити.