Рак призводить критичні претензії хвороби у Великобританії

Існують різні критичних захворювань, які впливають на людей у ​​Великобританії. Страхові компанії використовуються для покриття семи основних критичних умовах хвороби, але поступово, деякі з них почали покривати близько 30. Навіть якщо медичні технології був досягнутий значний прогрес, критичні випадки захворювання продовжують залишатися повсякденним фактом. Рак можна розглядати як критичні захворювання припадає близько трьох чвертей від претензій у Великобританії. Давайте подивимося на деякі статистичні дані.

Згідно BUPA індивідуального захисту, близько 4 з 10 чоловіків постраждали від критичних захворювань, як рак в той час як 7 з 10 жінок пережили те ж саме. Насправді, жінки стверджували, більше порівняно з чоловіками. Загальний аналіз цифри, пов’язані з найважливішими претензій хвороби також були зареєстровані. Після раку, серцевих нападів припадає близько 13 відсотків претензій ідуть інсульт і заміні клапана серця, які були обидва припадає близько 7 відсотків критичних претензій хвороби. Тоді ми бачимо, пухлини мозку і повної та постійної інвалідності, яка принесла близько 5 відсотків критичних претензій хвороби у Великобританії.

Крім того, середня виплата по кожному страховому випадку можливо, були навколо GBP 79000. Крім того, найбільша кількість одноразової суми, присудженої BUPA індивідуального захисту до теперішнього часу було близько 750 000 GBP. Ось деякі останні критичні виплати хвороби. Сума 250000 GBP, можливо, були присуджені з хлопцем у віці 43 років, які були відключені після аварії на мотоциклі. Крім того, 34-річна жінка, можливо, отримало близько 120 000 GBP після встановлення діагнозу з критичних захворювань, таких як рак шийки матки. Крім того, 46-річний чоловік, можливо, отримали 500 000 GBP за те, що він є жертвою критичних захворювань, як хвороба Паркінсона. Нарешті, 40-річна жінка можуть бути також видані приблизно 33 000 GBP раку молочної залози.

За страхування критичних захворювань, новин: листопада 2006, докладні дані претензії можуть бути класифіковані наступним чином: Рак очолив список критичних претензій хвороби. 48 відсотків чоловіків стверджують для онкологічного на 18 відсотків для серцевого нападу, 6 відсотків для ходу, 4 відсотка загальної постійної інвалідності, 4 відсотки з приводу доброякісної пухлини головного мозку, 4 відсотки для заміни серцевого клапана, 3 відсотки для критичних захворювань, як розсіяний склероз і, нарешті, 3 відсотки для шунтування.

Що стосується жінок раком претензій майже в два рази, ніж у чоловіків. Критичних захворювань претензії цифри для жінок може бути продемонстровано наступним чином: 65 відсотків жінок заявили раку потім 4 відсотки для серцевого нападу, 8 відсотків для ходу, 7 відсотків загальної постійної інвалідності, 5 відсотків для доброякісної пухлини мозку, 1 відсоток для заміні клапана серця, 2 відсотки для критичних захворювань, таких як розсіяний склероз і, нарешті, 1 відсоток для шунтування.

Якщо наведені вище дані порівнюються, ми могли б помітити, що в цілому, жінки можуть становити найбільш важливих претензій хвороби. Високий рівень захворюваності на рак серед жінок, може бути, швидше за все, у зв’язку з раком молочної залози. З іншого боку, найбільш переважною формою критичних захворювань у чоловіків може бути серцевий напад. Мають критичну охоплює хвороба може полегшити вас з можливих фінансових проблемах, які можуть виникнути, якщо ви не пощастило з діагнозом критичного захворювання в майбутньому.