Після реформи, мільйони як і раніше не вистачає доступного медичного страхування

У недавньому звіті Бюджетного управління Конгресу підкреслює безперервну боротьбу надання доступного медичного страхування для всіх американців. Реформа охорони здоров’я законодавства нещодавно прийнятий Сенатом буде коштувати більше $ 800 млрд, роблячи значні нормативних та структурних змін в існуючій системі медичного страхування. Хоча мета прихильників полягає в розширенні охоплення всього населення США, здається, що вони не зможуть досягти при введенні в дію загального охорони здоров’я.

Огидно, тільки близько 92% людей у ​​віці до 65% років будуть застраховані на 2018 рік. Багато хто з найбільш радикальних змін, таких як високо регульованих федеральним ринку медичного страхування субсидій на з низьким і середнім доходом, не вступлять в силу в протягом декількох років. Крім того, безпартійний офісу оцінками, близько 31 млн незастрахованих американців в даний час матиме доступ до доступного медичного страхування у зв’язку з рахунку. Тим не менш, оцінки протверезіння до демократів, вони одночасно забезпечуючи боєприпасами республіканських політиків, які стверджують, що витрати занадто високі для проведення стратегії, яка навіть не буде працювати ефективно. Білий дім вказує пальцем на консерватори в Конгресі для блокування подальшого розширення охоплення, в той час як рекламували законопроект, прийнятий Сенатом, як разюче поліпшення від статус-кво.

Основне питання у багатьох є це: як так багато незастрахованих осіб та сімей випадали? Незважаючи на законопроект Сенату з тактовою частотою більше 2000 сторінок, деякі групи не враховано, або випадково, або навмисно. Перша група складається в основному з молодих людей – вважаються ті, у віці до 30 – у доброму здоров’ї, демографічної яка часто вибирає відмовитися від покриття, навіть якщо доступне медичне страхування доступно на них. Реформа охорони здоров’я законодавства включає в себе мандат, який скоро призведе до того, що вибір більш дорогим. Станом на 2014 рік, осіб старше певного рівня доходів, які відмовляються купити медичну страховку будуть оштрафовані. Мета полягає в тому, щоб вони стали застрахованого; вона не тільки необхідні для запобігання можливого фінансового краху в разі катастрофічного невідкладної медичної допомоги, але їх включення необхідно також у басейні медичного страхування для зменшення витрат на медичне обслуговування.

Массачусетс був подібний закон протягом декількох років, що дозволило скоротити відсоток незастрахованих в цій групі населення. Є близько 13 мільйонів в цій групі по всій країні, так просто зробити вм’ятину буде корисно. Тим не менш, деякі люди вважають за краще платити щорічні штрафи (які варіюються від декількох сотень до понад тисячі доларів) замість купівлі страховки. Це пояснює деякі з цих американців, які залишаться незастрахованих після реформи. Це навіть не включає тих людей, для яких медична страховка буде коштувати більше восьми відсотків свого річного доходу, вони будуть звільнені від мандата медичного страхування повністю.

Інша група вже має доступ до доступного медичного страхування, але не в своїх інтересах його. Сотні тисяч американців мають право на Медікейд, федеральна програма медичного страхування для бідних. З нового законопроекту Сенатом, окремих осіб і сімей, що живуть у домогосподарствах рішень в рамках $ 30 000 в рік можуть претендувати на цей план. З різних причин вони не підписали. Пояснення для цього діапазону від складності заповнення форм для збентеження і відсутності гласності. Більше сімей буде підпадати під існуючу програму, яку деякі експерти передбачають подальше зниження населення незастрахованих. Реформа прихильники стверджують, що завжди є кілька відсталих – навіть європейські країни з безкоштовним універсальним, соціалізовані охорони здоров’я падають трохи менше позначки 100%.

З іншого боку, нелегальні іммігранти були навмисно виключені із законодавства. Покриття для мільйонів людей в Америці без статусу юридичної була дуже спірне питання як серед політиків та громадськості. Рахунок був дорогим і складним досить пройти з виключно американських громадян і юридичних жителів. Хоча деякі ліберальні демократи та активісти боролися виняток, вона збереглася в Сенаті, а також Палати Представників. Нелегальні іммігранти вже заборонялося використовувати Medicaid або будь-який інший вид державного страхування здоров’я, але як правило, бачили в лікарні невідкладної допомоги. Вони часто звертаються для умов, які можуть бути оброблені набагато більш економічно ефективно в кабінеті лікаря, але вдаватися до ER за високою ціною, щоб держава і місцеві самоврядування.

Жодна зі сторін готова запропонувати доступні субсидії медичного страхування для нелегальних іммігрантів, або допустити їх на існуючі програми, такі як Medicaid. Законопроект Сенату йде далі, щоб тримати їх, однак: він заборонить їм користуватися знижкою медичного страхування валютних ринків законодавство створить. На відміну від версії Будинки дозволить нелегальним іммігрантам придбати страховку на цих ринках, поки вони тільки використовують свої гроші. Майбутнє цього положення повинні бути узгоджені в комітеті, так що невідомо, чи буде заборона стане законом. Існує ще один видний інтерес; латиноамериканського населення, чи дійсно вони мають правового статусу, спотворює молодше загального американського населення – що ставить багатьох з них у молодших вікових групах показали себе менш готові купувати страховку. Таким чином, кількість нелегальних іммігрантів, які б насправді скористатися їх розширення доступу до доступного медичного страхування залишається під сумнівом.