Підрядники обмеження страхового покриття будьте пильні

Це буде трохи різкий сказати це, але це, AOS досить вірно: економічний клімат стає все більш ворожим для ремоделювання підрядників. І він став дуже важливим, щоб заощадити гроші на підрядників, АТ страхового покриття. Але який сказав, що, потрібно бути дійсно пильними при купівлі страхового бізнесу підрядників. При цьому необхідно знати, що він / вона отримує позбавлений того, щоб отримати, що низька ціна. Бізнес-брокери страхування використовувати десятки способів, щоб скоротити вартість вашого підрядника, AOS страхування. Тим не менш, вони також працюють на зниження охоплення і згодом рівень охоплення, що у вашої компанії є від претензій матеріального збитку, тілесних пошкоджень або дефектів у будівництві.
Ця стаття в основному має справу з гучної про встановлювалися, оголошення прояв пункту ризик економія грошей утримання групової політики. Ці три варіанти, як ви вже знаєте, розглядаються як ідеальний джерело, щоб заощадити на багато грошей. Але в тому, що економія дуже тимчасовим і що необхідно передбачити втрати в загальному бізнесі. Невдачі в тому, що деякі страхові брокери до продажу все, що може бути не дуже корисно для вас, просто, щоб отримати їх продажів Мета досягнута. Це дійсно розчаровує тенденції. Це, AOS настійно радимо, що ви повинні проконсультуватися з вашим страховим брокером у разі, якщо політики ви плануєте придбати складається з цих положень або в даний час пропонують групі утримання ризику.

Нехай, AOS починаються з пунктом заходу. Пункт обмежує час подання позовної заяви після закінчення терміну дії поліса. Скажімо, генеральний підрядник володіє відповідальність за свій бізнес протягом десяти років після завершення проекту. Пунктом заходу сонця, обмежити термін подати позов. Обмеження можуть відрізнятися в компанії до компанії. Таким чином, політика з трирічною положення про закінчення терміну буде обмежувати страховика, AOS відповідальності до зазначених кількістю період. Але ви не повинні неправильно витлумачити, що підрядник звільняється від відповідальності залишилося термін рік. Підрядник і раніше несе відповідальність незалежно від угоди, яку він / вдарили зі страхової компанії постачальника.
Прояв пунктом вважається ще більш жорстким, оскільки він обмежує претензії, які повинні бути подані протягом року чи політики відносно короткі терміни. Прояв пункт передбачає, що збиток, який стверджував, повинно бути, проявилася показала себе або для середньої людини в період перебування політики. У разі пошкодження / втрати мобільного, АОТ бачив і не помітив протягом обумовленого періоду, претензії не будуть покриті. І це залишає підрядника мілину за будь-який збиток, що він може нести відповідальність за.

Ці дві пропозиції можуть бути розміщені окремо або разом. Окремо або разом використана страхова компанія ставить обмеження на їх відповідальність, яка пізніше виявляється марним. І страхова сума теж не дуже вражає достатньо, щоб викласти відсоток від річної премії.

Третій і дуже небезпечним ризиком є ​​те, що страхові брокери крастися один на клієнта в спробі мішок мірою цитуючи можливо. І в кінцевому підсумку можна домовитися з групами ризику утримання, які можуть бути контрпродуктивними заходи. Такі групи утримання ризику не можна довіряти взагалі, і треба бути дуже обережним при роботі з ними.
Краще рішення, щоб запобігти ризикам, є утворення в результаті політики і розуміння найдрібніших трюки страхового поля. Освіченим клієнтом уповноваженому клієнтом і ніколи не закінчується з неправильної угоди. Гроші це величезний актив слід переконатися, що все на місці, поки вона інвестування.