П’ять способів зменшити ваш авто страхування

Ще в той день, коли люди могли довіряти один одному, були укладені договори з рукостисканням. Люди не піклуватися страхування, оскільки вони могли покладатися на своїх сусідів, щоб стежити за речами і компенсувати їх за будь-яку завдану шкоду. Через багатьох факторів, викликаних більш досконалі технології, такі фактори, як збільшення швидкості і вартості авто затонулі кораблі, авто страхування незабаром стала життєво важливим товаром. Незабаром, авто страхування стало обов’язковим, хоча б мінімально, для того, щоб мати можливість отримати фінансування на купівлю автомобіля. Підвищений попит на автострахування викликало підвищений рівень складності в контрактах і набагато більш широкого кола кришки. Таким чином, існує необхідність для більшого розуміння того, що необхідно з точки зору авто страхування, а що зайве. Знаючи про необхідність увазі, знаючи вартість автострахування, так що ви в змозі задовольнити всі ваші потреби, проживаючи в межах вашого бюджету.

Ви майже повинні знати, як багато про страхування при купівлі авто страхування, як і ви про автомобілі при покупці автомобіля. Якщо ви не знаєте, які компанії страхові фактори враховуються при розрахунку премії, то ви будете платити більше, ніж повинні були б. Ось кілька речей, щоб прийняти до уваги перед подачею заяви на страхування автомобілів

1. Покажіть, що ви безпечні людини, щоб застрахувати, став низький ризик: кожна страхова компанія зацікавлена ​​в збереженні своїх клієнтів у групу низького ризику, як це можливо. Відвідування курсів водіння збільшує вашу здатність звертатися з Вашим автомобілем у надзвичайних ситуаціях і робить вас краще водія. Підтримування вашої машини в гаражі знизиться ймовірність того, що ваш автомобіль буде розбитий або вкрадений. Маючи протиугінних пристроїв, таких як систем сигналізації та блокувань, встановлених передач також зменшить шанси вашого автомобіля крадіжки. Якщо вам вдасться зберегти чистий водіння запису, то ви можете вважатися законослухняними і обережний водій, який може отримати вам більш низьку премію.

2. Будьте в курсі ваших боргів і платежів: Наявність судимості кредиту зростає ймовірність того, що страхова компанія буде платити вчасно, таким чином вони можуть бути готові запропонувати Вам більш низьку премію. Це також дозволить хорошого кредитного рейтингу і збільшує ваші шанси на отримання додаткового фінансування, коли вам це потрібно.

3. Покажіть себе, щоб бути фінансово розкрив: Якщо ви структурувати вашу політику правильно і показати, що ви будете платити по час кожен раз, то ви можете отримати страхову компанію, щоб знизити премію. Також візьміть до уваги, що більш довгострокові політики буде коштувати в місяць менше, ніж коротше політики. Інший шлях зменшення адміністративних витрат є наявність страхової компанії встановлений річних дебетових, щоб піти з вашого рахунку кожен місяць. Страхові компанії також будуть більш схильні давати більш низькі страхові внески для постійних клієнтів, тому постарайтеся отримати всі ваші страхування в рамках однієї компанії, замість того, воно поширилося навколо.

4. Будьте обережні, щоб не брати занадто багато страхування: TH більше страхових ви маєте, тим більше вона буде коштувати вам кожен місяць. Ви можете заощадити багато грошей, не дозволяє брокерам умовити вас на вивіз політик ви насправді не потрібно.

5. Є й інші тактики, деякі розумні, інші не так розумно. Автомобілі, які використовуються тільки для однієї мети або витрачати багато свого часу, сидячи в гаражі і нікуди не дінеться може отримати більш низькі ставки, ніж автомобілі, які використовуються долати великі відстані кожен день.

Коротше кажучи, приймаючи певні заходи щодо зниження вашому профілю ризику, можна зменшити ваше авто страховий тариф на значну суму в той час як і раніше отримувати покриття, що вам потрібно.