П’ять способів зберегти гроші з ощадного рахунку здоров’я

Відкриття медичні ощадні рахунки може допомогти учасникам, щоб заощадити гроші в більш ніж один шлях. Багато хто думає, що медичні ощадні рахунки заощадити гроші, допомагаючи їм знизити щорічне тягар податку на прибуток. Інші люди думають, що відкриття медичні ощадні рахунки, допомагають економити гроші, дозволяючи їм вкладати гроші у високі відсотки інвестиції та розвивати свої заощадження оподатковуються. Хоча ці два знаменитих функції медичні ощадні рахунки, є ще багато фінансових та світу з-розуму вигоди для вступу в ощадний рахунок здоров’я.

Ось тільки 5 із способів, якими медичні ощадні рахунки може допомогти учасникам заощадити гроші:

1. Менші щомісячні премії. Медичні ощадні рахунки супроводжувати високої франшизи плани страхування. З тими, висока франшиза плани страхування, учасники будуть платити менше кожен місяць на їх страхові внески. Потім вони можуть інвестувати, що щомісячні заощадження у свої медичні ощадні рахунки або використовувати додаткові гроші для погашення інших боргів, наприклад, високих процентних боргів кредитної картки.

2. Широкий спектр покриваються послуг. Медичні ощадні рахунки надати учасникам гроші, які вони можуть застосувати до широкого спектру медичних потреб, у тому числі по догляду за очима, стоматологічна допомога та багато іншого. Через широкого діапазону покриваються послуг, здоров’я учасників ощадного рахунку можете придбати багато медичні послуги і предмети обкладаються податком. Крім того, багато з цих пунктів може бути, сплачених за користування відсотки з інвестицій Здоров’я ощадні рахунки, а це означає, що основні інвестиції в медичні ощадні рахунки можуть залишитися незайманими продовжувати заробляти відсотки.

3. Медичні ощадні рахунки ніколи не закінчуються. Коли учасник відкриває медичні ощадні рахунки та кваліфікаційні план страхування, виплати на здоров’я ощадний рахунок буде їх, поки вони не будуть повністю витрачені. Якщо медичні ощадні рахунки учасник вибирає для зарахування на інший тип плану медичного страхування в майбутньому, фонди охорони здоров’я ощадного рахунку і раніше будуть доступні йому або їй у використанні, навіть без супроводжуючих високу франшизу план страхування. Тому, коли учасник вкладає коштів з рахунків охорони здоров’я заощаджень у високий інтерес дохідним інвестиціям, що за гроші можна податковими пільгами протягом багатьох років, поки учасник не готовий відмовитися від нього.

4. Здоров’я ощадний рахунок коштів може використовуватися для чого завгодно – не тільки медичних послуг або продуктів. Коли учасники вкладати гроші в своє здоров’я ощадних рахунків, вони будуть отримувати податкові відрахування на вкладі. Це означає, що кількість грошей, які вони вносять вклад буде знижена з їх щорічне тягар податку на прибуток. Потім вони можуть інвестувати в ці внески високі відсотки інвестиції, такі як акції та облігації. Коли ці інвестиції заробляти гроші, зростом не обкладається податком, але тільки тоді, коли ці кошти використовуються для оплати відбірковому Витрати на охорону здоров’я. Однак, якщо учасник хоче використовувати кошти, щоб платити за те, крім медичних витрат, то зростання буде податків відкладено. Це означає, що учасники можуть як і раніше використовувати кошти зі своїх медичні ощадні рахунки, щоб заплатити за велику різноманітність речей, в тому числі медичні витрати, але не обмежуючись ними медичних витрат. Те, як кошти будуть обкладатися податком залежно від того, як ці кошти використовуються. Без ощадний рахунок здоров’я, охорона здоров’я витрати повинні скласти 7,5% від річного доходу людини для того, щоб бути звільнені від податків.

5. Учасники можуть поповнювати свої рахунки охорони здоров’я Економія від їх МРК. Якщо учасники не мають достатньо грошей, щоб фінансувати свої рахунки охорони здоров’я заощадження з власної кишені, вони можуть фінансувати свої медичні ощадні рахунки зі свого рахунку IRA, але тільки один раз. Медичні ощадні рахунки можуть бути використані так само, Іра, коли учасник вкладає кошти у високі відсотки акції, облігації, депозитні рахунки грошового ринку, та інші інвестиції.

Окремі особи також повинні знати, що існує багато різних типів висока франшиза планів медичного страхування, які можуть супроводжувати медичні ощадні рахунки. Для того, щоб знайти кращий план медичного страхування для своїх потреб, має сенс для учасників, щоб поговорити з кваліфікованим медичні ощадні рахунки консультант, який може допомогти їм, щоб визначити найкращий план для своїх потреб сім’ї, індивідуальних потреб, бюджету та стан здоров’я.