П’ять простих кроків до знайти і зберегти ідеальне покриття страхування життя

У вас є певний тип страхування життя, але ви знаєте, що $ 100 000 не забезпечать потреб вашої родини дуже довго? Ви хитрий залежно від страхового покриття забезпечується через вашу роботу, тому що ви знаєте, що, як тільки ви втратите роботу, ви втратите страхування життя?

Хочете знайти страхування життя, яка дійсно захищає вашу сім’ю, але ви спантеличені такими термінами, як весь охоплення життя, термін життя покриття та покриття змінної життя? Чи існує у вашій плутанини спокушати вас просто підписатися на перше страхування життя програми продавців пропонує вам замість того щоб знайти страховий поліс, який ідеально підходить для вас і вашої сім’ї?

Якщо це так, дослідження та придбання ідеальний поліс страхування життя за допомогою наступних кроків може бути ключем до знаходження охоплення, який дійсно відповідає вашим потребам:

визначити ваші потреби

Вам потрібна політика, яка платить простий користь смертної кари за розумно низьку премію? Якщо це так, термін страхування життя може бути ідеально підходить для вас. Однак, якщо ви віддаєте перевагу є політика, яка будує грошову вартість або служить тип інвестицій, мінлива життя або поліс страхування на випадок смерті може бути вашим кращим варіантом.

досліджувати ваш потенціал страховою компанією

Ви можете в будь-який час, запитаєте страхування комісію вашої держави якій страхові компанії мають ліцензії для ведення бізнесу у вашому штаті. Ви також можете дізнатися про кількість скарг і характер скарг, поданих проти будь-яких затверджених страхової компанії у вашому штаті.

Крім того, ви можете перевірити рейтинг майже будь-якої страхової компанії, відвідавши веб-сайтах наступних організацій, які добре відомі для оцінки фінансової стійкості сотні страхових компаній: AM Найкраще, Investor Service Moody ‘s, Fitch Ratings, Standard і Poors, і Вайс Ratings.

знайти хорошого страхового агента

Запитувана друзів і колег, щоб рекомендувати страховим агентом, з яким у них був хороший досвід, як правило, кращий спосіб знайти агента. Ви також можете зв’язатися з професійними асоціаціями страхування у вашій області, щоб побачити чи є у них страхові послуги агента напряму.

Страхові агенти / брокери мають різні навички обслуговування клієнтів, ступеня знання продукту і років загального професійного досвіду. Деякі страхові агенти вважають “полон”, тому що вони можуть тільки продати покриття для однієї компанії. Інші страхових агентів / брокерів вважаються “незалежними”, тому що вони можуть продавати страхові продукти для різних компаній. Деякі страхові агенти пропонують спеціальності страхове покриття продукти для людей, чий стан здоров’я їх важко забезпечити, в той час як інші тільки агенти пропонують продукти для дуже здорових людей.

Ви також можете попросити комісію страхування вашої держави про те, скарги були подані проти будь ліцензованої страховий агент у вашому штаті.

зважити плюси і мінуси різних варіантів страхування

Хотіли б ви мати $ 500 000 життя страхового покриття забезпечуючи простий вигоди смерті або $ 100,000 страхування життя, яка будує грошової вартості активів для вас і вашої сім’ї? Чи не буде більш цінним витратити $ 75/month на політику через агента / страхової компанії з репутацією для забезпечення особистої урахуванням обслуговування клієнтів, або ви віддаєте перевагу витратити $ 45/month на політику через компанію, яка дає мало обслуговування клієнтів?

Як тільки ви визначили, яка політика краще для вас і вашої родини, повідомляти відповідні компанії / агента і зрушитися з мертвої точки на придбання вашого ідеального поліса страхування життя.

контролювати ваші фінансові потреби і страховий поліс

Навіть після придбання ідеальний страховий поліс життя для вас і вашої родини, продовжувати стежити за фінансовим становищем вашої страхової компанії, а також ваші власні потреби страхового покриття. Страхові компанії мають свої злети і падіння, як і будь-яке інша фінансова установа. Якщо ваша страхова компанія / охоплення більше не відповідає вашим потребам, зверніться до страховому агенту і почати досліджувати інші варіанти страхування життя покриття.

Споглядаючи життя вашої родини потреби страхового покриття вимагає часу і енергії. Тим не менше, знайти ідеальний поліс страхування життя і дізнатися більше про страхової галузі в цьому процесі є набагато більше задоволення, ніж просто підписання за пунктирною лінії страховий поліс, який не може задовольнити ваші потреби.

Попередження: Зверніть увагу, в статті вище, представляє особисту думку автора, і не є професійною консультацією будь-якого роду.

Copyright (C) 2007 Жанна чан