П’ять причин, що страхування життя є необхідним для сімей

Страхові компанії були помилково обвинуваченого, коли справа доходить до продажу полісів страхування життя. Вмираючий це те, що станеться в кінці кінців всім, так що краще, що він мав справу з зріло.

Існують три основні види страхування життя, які ви хочете подивитися в, коли ви готові купити в, коли ви готові купити. Це ціле життя, і термін життя фонду.

Всього поліса страхування життя буде охоплювати вас для вашого “все життя”, поки ви підтримуєте страхових внесків. Як ви платите ваші премії частина грошей йде на покупці страховки для вас, а інше поміщається в процентних account.You може запозичувати проти вашого ощадного рахунку в міру необхідності, але ви повинні оплатити його назад, як і будь-який інший кредит.

Всього політику життя дозрівають у віці 100 років. Після цього відбудеться, то страховий поліс буде виплачена за чисту монету і скасовано. Номінальна вартість являє собою суму, що політика заплатив би у разі смерті застрахованої особи. Прикладом може бути – $ 100,000.00 політика має “номінальною вартістю” в $ 100,000.00.

Фонд може бути використаний для створення політики протягом певної кількості часу для певної мети. Фонд політика може бути використана для різних причин, таких як додаткового пенсійного гнізді яйця, дитяче навчання в коледжі і багато іншого.

Накопичувальне страхування політики коштує більше в короткостроковій перспективі, щоб заплатити від політики у вказаний період часу. Наприклад, 20-річний фонду будуть виплачуватися в повному обсязі після 20 років.

Термін страхування життя є найдешевший страховий поліс, який ви можете придбати. Ці політики можуть бути куплені за призначений “термін”, такі як “10-річний термін” або “20 річний термін”. Термін політика схожа на політику фонду, але, на відміну від фонду і все життя, немає ніякої грошової вартості забудований термін страхування.

Термін політики було б добре для окремої особи чи сім’ї, яка потребує додаткового страхування протягом певного періоду часу. Хорошим прикладом може бути сім’янином або жінка, яка була основним джерелом доходу або «годувальника» більш високі страхові потребують працездатному віці, коли вони, як правило, мають великі зобов’язання, такі як платежі будинку, автомобільні платежі, діти економії навчання в коледжі і багато іншого.

Перед покупкою будь-якого страхування життя, необхідно пройти через всі свої рахунки. Після того як ви отримаєте їх всі разом вам необхідно помістити їх в різних паль. Одне для звичайних щомісячних рахунків побутових і другий для платежів, які фінансуються такі як кредитні карти, автокредити, іпотечного кредиту, ЕСТ. Це речі, які будуть погашені в певний момент.

Вам потрібно придбати досить страхування, де всі ці елементи можуть бути виплачені в повному обсязі в тому випадку, трагедія вашої родини.

Друга купа буде мати тільки ваші нормальні щомісячні зобов’язання. Вони будуть включати їжу, одяг, страхування (життя, здоров’я, стоматологічні, авто, домовласників і т.п.). Комунальні послуги, телефон і багато іншого.

Це може бути вражаючим досвід для деяких людей, коли вони насправді сісти з ручкою і папером і подивитися на кількість грошей, щоб вижити кожен місяць. Ці вважається “нормальним” витрати теж. Є багато сімей, які не мають цих деякі з цих “luxeries”, але все має бути включено, якщо це побутові витрати.

І нарешті, вам необхідно дозволити певну суму коштів для Вас, щоб встигнути встати на ноги після вашої втрати. Ми людини і переважна втрати повинні бути розглянуті. Ви не можете бути готові, щоб отримати право повернутися до роботи, і ви не повинні “повинні” або.

Витратьте час, щоб ходити навколо кожній кімнаті будинку з ручкою і папером і записати все інше, що ви можете думати, що, можливо, доведеться рахуватися. Незалежно від того, яким insignifigant може здатися, ви не хочете щось згадати після того, як стало надто пізно.

Вам потрібно поспішати, відразу ж, щоб говорити з страховим агентом і отримати собі душевний спокій, який приходить тільки з знаючи, що ви і ваша сім’я піклуються в разі трагедії.