П’ять причин, що ви повинні отримати поліс страхування життя право away_

Чому страхування життя так важливо? Ну, є кілька причин, чому. Як ви думаєте, буде платити за ваше остаточне витрати, коли ти помреш? Які ваші наміри? Ось кілька причин, чому ви повинні одержати деякий тип страхування життя для себе якомога швидше.

№ 1. Ваші премії зі страхування життя буде багато менше, якщо ви ще молоді. Щомісячні премії для когось у їх двадцятих буде трохи менше, ніж той, що знаходиться в їх сорокових або п’ятдесятих років. Причина цього в тому, що середній рівень смертності для конкретної вікової групи.

Наприклад, людина, в їх двадцятих набагато менш імовірно, щоб скоротати від природних причин, ніж людина, в їх сорокових, де більше питань охорони здоров’я стають статистично більш поширеним явищем.

Якщо ви отримуєте “фіксована ставка” страхового поліса, то страхові внески ніколи не підуть вгору. Це можливо з певними типами “Термін страхування життя” політики.

№ 2. Ще одна причина купити страхування життя в ранньому віці полягає у використанні в якості «заначки» для вашого майбутнього. Це може бути досягнуто шляхом придбання «все життя» політика чи зміни Страхування життя в цілому.

Всього страхові поліси страхування життя за вашу «ціле» все життя і залишиться в силі до тих пір, поки ви продовжуєте робити страхові внески або Ви досягли віку ста років, що настане раніше.

Вся політика життя наростає, що відомо як “грошова вартість”. Це гроші, які ви можете запозичувати проти, якщо це буде потрібно в майбутньому. Ось як це працює. Ви платите страхові внески і як ви робите її частина використовується для оплати страхового поліса, а інші використовуються для створення вашого гнізда яйце або грошової вартості.

№ 3. Третя причина, ви повинні мати страхування життя, тому що, якщо у вас немає активів або грошових коштів
прибрати, ваші найближчі родичі несе відповідальності за ваше остаточне витрати, якщо ти помреш. Це відбувається
часто, і це цілком навантаження на тих членів сім’ї, залишилися позаду. Мало того, що у них є
мати справу з горем, пов’язані з їх втратою, але тепер вони прив’язали з несподіваними
витрати на похорон.

Витрати на похорон середньому від шести до десяти тисяч доларів в даний час. Це за умови, що
Ваша сім’я ховає ви в кладовищі в труні. Менш дорогий варіант для них є кремація,
але навіть цей метод має “високі” і “нижній”.

Варіанти, які ваша родина буде мати з кремацією заплатити гарну суму грошей для респектабельного посудину для вашого спалених останків (урну), або ви може бути доставлений до них у картонній коробці, якщо вони не можуть дозволити собі гідну контейнері .

№ 4. Вашої родини, якщо вони не в змозі платити за похорон безпосередньо, буде юридично відповідальними за прийняття платежів в похоронному бюро, яка дбала про ваше остаточному потреб. Якщо вони не в змозі зробити платежі з яких-небудь причин, то вони можуть бути притягнуті до суду, а «суд» поміщений проти них.

Це може вплинути на їх кредитний рейтинг і, можливо, привести до їх доведеться продати або конфіскувати будь-які активи, які вони можуть мати для того, щоб задовольнити ваші борги. Це здається дуже несправедливим, але це трапляється весь час.

№ 5. Якщо у вас немає страховки, то ви, можливо, доведеться позбудетеся свого остаточного побажання якщо у вас є воля. Люди не можуть просто написати остаточний “Воля і дачі показань свідків” і очікують, щоб він був визнаний гідним ні влаштовуючи для будь-якого спеціального бажає платити.

Якщо ви не надавати кошти на ці побажання заплатив тоді ви будете у владі той, хто отримує честь оплачуючи ваші рахунки. Шанси на це невеликі, що хтось передав, що отримує несподіваний борг, що можна було б уникнути, за винятком вашої недбалості, було б дуже жалісливим до вашої остаточної побажання.

Суть в тому, що це не має значення, якого віку ви. Ви несете відповідальність за свої власні остаточні домовленості і ви повинні підійти і зробити вашу родину, і себе, якщо ви молодше, велику користь і одержати деякий тип страхування життя прямо зараз. Не відкладати довше, оскільки це може бути занадто пізно завтра.