П’ять порад з пошуку доступного страхування життя

Чи Доступне страхування життя насправді? Ну, це залежить від декількох різних речей, таких як, ви одружені або Ви самотні? Скільки у вас дітей, якщо такі є? Що таке поточний вік? В якій галузі ви в собі на життя?

У вас є «ризикованих» або небезпечні захоплення? Це може бути що завгодно уздовж ліній підводне плавання, стрибки з парашутом, пілот, альпінізм, водіння гоночного автомобіля, тощо?

Ось кілька порад, які можуть допомогти вам у пошуку доступного страхування життя.

№ 1. Не прийме участь у найнебезпечніших діяльності. Подумайте про це на мить. Хочете продати себе поліс страхування життя? Бачте, компанії по страхуванню життя засновувати вартість вашого страхові поліси на кілька різних наборів критеріїв. Це визначається середньорічна смертність у вашій віковій групі.

Що це визначає те, що певний відсоток людей у ​​вашій вікової групи пройдуть протягом певного періоду часу. Це означає, що ви можете очікувати, щоб бути відхилена страхування життя, ваш ризиковану поведінку виключити з вашої політики або платити набагато вищу, ніж зазвичай премії. Виключені означає, що ця діяльність не є страховим.

№ 2. Підтримуйте здоровий спосіб життя. Це означає, підтягнутися, спати регулярно і EatSmart. Провідні збалансованої життя буде знизити рівень стресу. Шкідливі звички очевидні. Це означає, що секс з одним партнером, залишатися у формі і кинути палити. Кинути курити допоможе вам заощадити купу грошей з плином часу.

№ 3. Подумати про купівлю термін життя, а не. Термін policiesare страхування життя на сьогоднішній день є найменш дорогим. Ви могли купити Термін політику десять чи двадцять терміни рік, для того, щоб змусити вас пенсійного віку. Ви можете інвестувати в поновлювані Гарантований термін страхування життя замість того, щоб все життя. “Гарантована” Відновлювальні означає, що як тільки ви купите його, ви отримали це так довго, як ви цього хочете, поки ви підтримуєте страхових внесків.

№ 4. Подивіться навколо, перш ніж купити. Перевірте різні компанії, поговоріть з різними агентами і порівняти їх усіх.

Візьміть ввечері і ретельно перевірити кожну пропозицію. Завжди ставте питання. Крім того, ви повинні мати тридцять день “вільний погляд” на вашій політиці після його отримання. Перевірте це ретельно. Перевірте всі, що ви не можете зрозуміти, такі як “виключення” або “зміни”.

Зробіть це прямо зараз, тому що як тільки ти пішов, ти пішов і ваш одержувач залишається з наслідками. Переконайтеся, що вони знаходяться в безпеці, що знайшли час, щоб прочитати політики спереду назад і отримати по телефону зі страховою компанією і запевняють, що пояснити його вам повністю.

№ 5. Сядьте і пройти через кожен рахунок, що у вас є зараз і очікуємо, щоб мати в майбутньому. Ви зможете з’ясувати, APX. скільки страхування вам потрібно купити, роблячи це. Все йде в цьому списку, продукти харчування, оплату будинку, одяг, догляд за домашніми тваринами, т.д.,.

Прочитайте ці поради, перш ніж ви готові купити ваш страхування. Удачи!

Джо Стюарт дає утворені поради про життя та медичне страхування. Він призначений до відповідати на ваші запитання про страхування життя. Ви можете прочитати докладні пояснення про страхування життя на його сайті