Просто, як 1-2-3 знаходження медичного страхування

Багато людей часто турбувався про знаходження здоров’я кришку. Вони плутаються на предмет їх варіанти або про те, як знайти найкращі медичного страхування для них або їхньої родини. Є досить багато способів роздобути медичного страхування, однак, і деякі з них не завжди зрозуміла, але може бути досить просто, в кінці кінців.

Медичне страхування як правило, надається за рахунок роботодавця. Майже всі роботодавці в ці дні пропонують деякий тип “групи” план медичного страхування призначені для робітників. Термін “група” просто означає, що існує велика група людей на плані, який зменшується за рахунок щомісячної премії для всіх учасників. Ці плани можуть захистити себе, свою дружину, і ваша сім’я, заснована на конкретній політики. Охоплюючи більш ніж просто себе, очевидно, підвищує ваш щомісячний внесок, а й уміння, щоб покрити ваші родини недорого масивний вигоди. Щоб отримати групового медичного страхування через вашого роботодавця, ви повинні звернутися у відділ людських ресурсів або той, хто відповідає за переваги у вашій компанії. Ви повинні бути в змозі увійти в план страхування здоров’я групи в будь-який час у вашій зайнятості.

Якщо ви залишите роботодавцем, який забезпечує групового медичного страхування без попереднього знаходження іншого покриття страхового поліса, ви можете також використовувати COBRA з законом медичного страхування вашого попереднього роботодавця. COBRA є державним актом, який дозволяє продовжити покриття під вашим попереднім роботодавцем, хоча і більш дорогою ціною. Якщо у вас покриття для всієї вашої сімейної одиниці, кобра дозволить вам продовжити цю повного охоплення страхового поліса протягом певного періоду часу.

Є досить кілька мільйонів людей в Сполучених Штатах, які не можуть взяти участь у будь-якій групі планів медичного страхування, однак. Медичні страхові пропонують спеціальні плани для людей, які не мають поліс за допомогою свого роботодавця, не за наймом, або не мають право на медичну страховку уряду допомоги, такі як Medicare або Medicaid. Індивідуальні плани медичного страхування найчастіше не дуже високою ціною по відношенню до групи планів медичного страхування. Ці плани можуть додатково охоплює членів сім’ї та подружжя додаткову плату. Знаходження індивідуальних планів в галузі охорони здоров’я не складно. Майже всі медичні страхові компанії пропонують конкретні плани, ви можете виконувати пошук в Інтернеті для приватних планів медичного страхування. Кількість веб-сайтів веб навіть дозволить вам порівняти ціни та особливості планів, пропонованих у вашому районі – так само, як покупка автомобіля.

Існує також федерального медико-санітарної допомоги на руках в залежності від певних стандартів. Якщо ви старше 65-річного віку, або якщо у вас є інвалідність або специфічного стану (детально урядом), ви маєте право на Medicare. Medicaid іншої медичної страховки уряду програму, яка в залежності від доходу. У цілому, просто важливо, щоб бути покриті, незалежно від того, як ви ходити робити це. Досліджуйте свої варіанти політики кришкою і говорити з фахівцем, щоб дізнатися більше про медичне страхування альтернативи доступні для вас.