Просто скільки страхування сімейного життя мені потрібно купити

Побутова життя Страховий захист є найпопулярнішою метою отримання термін страхування життя, щоб почати с. Однак, незважаючи на потребу в особистому страхуванні досить очевидно, багато людей до сих пір відкладають на отримання страховки. Проте інші сім’ї мають терміну терміну страхового захисту життя, але просто ігнорувати, скільки термін страхування життя членів їх сімей знадобиться у разі катастрофічної втрати. Як ці проблеми, як правило, справжня причина багато запитів ми отримуємо від наших відвідувачів сайту, давайте розглянемо пару ключових моментів і типових виправдань про сім’ю термін страхування життя.

У мене немає достатньо грошей, сімейного життя покриття

Це виправдання змушує мене зіщулитися. Є дуже багато людей, які або відмовитися або відкласти отримання особистого страхування просто тому, що той факт, що є вартість пов’язаного з ним. Тепер я збираюся зізнатися, існує, ймовірно, багато варіантів використання грошей, які є набагато більш приємним, ніж купувати страхування життя, але не могло бути нічого настільки ж важливо.

Витрати на страхування для більшості сімей дешеві, кінець історії. Ви можете отримати термін страхування родиною на пару доларів на день, які допоможуть як цінний тимчасова у разі втрати життя одного з батьків або годувальника. Мені не довіряєш? Отримати швидкий страхування життя цитати на безоплатній основі, і ви швидко побачите, як саме доступного страхування життя може бути. Ви можете отримати два роки $ 10500000 перспективних планів тридцять-річна пара за 50 $ на місяць. Індивідуальне страхове просто мобільного? Т, що дорого для душевного спокою, що вона забезпечує тих, хто залежить від вас.

Скільки індивідуальне страхове Життя достатньо?

Багато сімей мають страхове покриття охоплення політики, але різко по страхових. $ 250 000 звучить, як багато грошей з особистого страхування життя, але ви повинні бути приносити додому $ 50 000 в рік або близько того, то це, швидше за все, просто забезпечують 5 років доходи заміщення. Просто скільки достатньо?

Є багато пом’якшуючих обставин, але це відмінний керівництва тримати 15-20 разів ваш загальний річний дохід. Це працює спеціально вірно, якщо у вас є діти, які повинні бути підняті і отримали через школу, перш ніж вони можуть бути незалежними. Коли у вас є старші діти, ви будете в змозі зробити цього з меншим особистим страхування життя, але в сьогоднішній день, і вік, численні молоді не є насправді незалежними практично до самої середини 20-х років.

Не забудьте отримати відповідний термін для вашого персонального Термін страхування

Прийом відповідного періоду політики є одна важлива думка при придбанні терміну страхування життя. Велика спокуса купити персональний політики страхового покриття менш ніж за десять років, тому що страхові внески, як правило, дешевше, але буде, що виконати ваша вимога до Вашої сім’ї? У випадку, якщо ви будете отримувати страхове покриття для чистої індивідуального захисту, ви should’shoot мати захист до середини 20 дитини з її. Так що якщо у вас є п’ять плюс 6-річного, було б краще, якщо ви отримуєте 20-річну перспективу. Для тих, хто тільки що був немовля, ви можете кинутися за 25 або 30 річний термін, щоб переконатися, що вони екрановані. Зрештою, особисте життя охоплення раз про це, ваш особистий.