Пропонуємо структурованих поселень страхування – поради та рекомендації

Деякі люди, які беруть участь у врегулюванні страхового покриття отримаєте винагороду структурованих поселень. В якості заміни одноразова виплата чоловік або жінка буде отримувати відсоток від загального платять кожен останній рік. Це означає людська істота отримає річний платіж кожен 12 місяців, поки в кінцевому рахунку врегулювання не вичерпаються. Це reaollars.

Хоча ви отримаєте додаткові гроші, якщо ви LLY вигідним способом для людей, які вимагають щорічного доходу для медичних витрат вони можуть знадобляться в результаті нещасного випадку. Деякі люди намагаються просувати структурованих поселень страхування з метою збільшення одноразової загальної суми наважився здатна перечекати всьому інтервалі структурованих врегулювання, люди сьогодні хочуть зазвичай вхід в гроші швидко. Існує правило, необхідність використовувати гроші, щоб викласти від деяких нинішніх боргів або інших грошових зобов’язань. Просто тому, що це гарантований платіж, є досить багато потенційних покупців, які зацікавлені в отриманні цих розрахунків платежів в якості інвестицій.

Якщо ви полюєте для просування ваших розрахунків, найперша момент ви повинні зробити, це розкрити дуже хороший брокер. Брокер може допомогу вам підготувати покупця ви врегулювання страхового покриття. Перш ніж ви вирішите продати свій врегулювання, ви повинні знати, що досить багато фірм не зробити його легким для продажу цих населених пунктів. Таким чином, ви повинні бачити, якщо ви перебуваєте в стані запропонувати структурованих врегулювання з вашим брокером.

Особи, які ринок структурованих поселень страхового покриття може використовувати капітал, щоб зробити незалежно від того, що вони хочуть. Ви змушені виплачувати небажаних фінансового боргу або того, щоб погасити іпотечний кредит є великим вагомі причини, чому ви думаєте про продаж вашого поселення. Отримання швидкого доступу до врегулювання є варіантом, який багато людей роблять.

Насправді більшість структурованих мирові угоди були узгоджені як це, вони дозволяють з продажу мінімального елемента структурованих врегулювання, який допомагає, щоб покрити безпосередні економічні бажання продавця.

1. що таке структуровані врегулювання?

Зазвичай структурованих врегулювання є страхування або фінансові угоди, яке ви можете отримати в якості позивача у разі персоналізованого ушкодження. Суд визначив викласти періодичних платежів до вас, а не одноразово. Ви можете, якщо хочете, щоб запропонувати структурованих врегулювання страхування, але не без дозволу суду.

Мета поселень, щоб гарантувати вам необхідну фінансову безпеку протягом обраного періоду часу. Потрібно мати, щоб сприяти структурованих врегулювання страхових приходить, коли ваше фінансове становище справ зміниться радикально, і ви повинні швидко доларів готівкою.

2. вторинному ринку.

Фраза вторинному ринку пропонує споживачі, які придбають структурованих світових угод від оригінальних одержувачів і побачити їх в якості інвестицій. Загальноприйнятій думці в тому, що одержувач дійсно повинні запропонувати структурованих врегулювання страхування лише як його або її остаточного курортів.

3. думаю, найбільша вигода, оподатковується атрибута.

Коли ви відчуваєте, щоб зняти ваші щорічні платежі, ви повинні також припустити, що найбільший прибуток, яка структурованих врегулювання є в тому, що більшість поселень мають податкову безкоштовно варіантів. Виплати з періодичних поселення зазвичай податку безкоштовною, але не одноразова виплата.

Навіть у тих випадках, коли поселення оподатковується, податки будуть нижчі, у зв’язку з тим дохід прибуває крок за кроком у кілька етапів. Одноразова виплата є одним пострілом конкретного платежу, що підвищує податки в рік це компенсується.

4. Ви не можете реалізації узгоджених підготуватися.

У той момент, структуроване мирову угоду було визначено, ви не можете змінити. Це залежить від угоди, незалежно від того, одержувач може використовувати врегулювання як інвестиційний вибір або як застави для отримання кредиту.

Як ви бачите з факторів згадувалося раніше, продажі структурованих врегулювання страхування може бути тільки останнім засобом, щоб отримати гроші грошима. Чим більше стратегії, принаймні, щоб почати с, є задоволення Pro і говорити про також про інших альтернативних варіантів.

Періодичні платежі вигідні довгострокові економічні гарантує, яким також податковими абсолютно безкоштовно атрибутів. Ви набагато краще обережно припустити, раніше, ніж ви перейдете.