Проблема штрафів за перевищення швидкості

За даними Страхового інституту дорожньої безпеки, якщо ви збираєте одного штрафу за перевищення швидкості, є значне зростання ймовірності ви будете залучені в аварію протягом найближчих трьох років. Це не думка. Це статистичний факт, що шанси на аварію зростання на 50%. Якщо у вас є два штрафів за перевищення швидкості, то шанси на аварію в два рази. Оскільки страхові компанії встановлюють свої ставки страхових внесків відповідно з цими оцінками ризику, є автоматична зв’язок між Цитування трафік і платні. Залежно від того, хто ви є, ставка може піднятися трохи або потрійний. Наприклад, дружина поспішає в лікарню приліжкові чоловіка буде покараний менше юнак з вуличних гонок. Реальність страхового ринку є те, що, згідно зі статистикою, ви отримуєте платні ви заслуговуєте. Так як це збирається зробити різницю між потенційною знижки для того, щоб бути безпечним водієм, без претензій і не квитки, а також підвищення процентних ставок на суму в кілька тисяч доларів протягом найближчих трьох-чотирьох років для прибирання квиток, він може бути варто боротися квитки трафіку .

Очевидно, що краще їздити безпечно і в рамках закону. Це так само важливо, щоб захистити свою репутацію. Раз на кілька років витратити кілька доларів на кафедрі вашої держави транспортних засобів (DMV), щоб забезпечити вашу картку водія, є точною. Якщо є помилки, їх виправлення. Це може заощадити великі доларів на ставки премій відразу. Тепер, давайте подивимося правді в очі найгіршого. Ви зупинені. пам’ятайте, ніколи не визнаю провини офіцера. Просто будьте ввічливі. Порушуючи офіцер може призвести до додавання “ND” на цитати. Ось записка до прокурора не робити справу, але наполягати на максимальне покарання. Отже, тепер ви знаходитесь в системі. Що ви повинні робити? Не ігноруйте квиток. У багатьох державах, поліція видати ордер на арешт. Перший крок спілкується з місцевим DMV. У багатьох держав є програми, спрямовані на допомогу водіям. Наприклад, деякі з них відкласти суд і, якщо немає ніяких порушень протягом найближчих шести місяців, квиток залишає поле. Інші держави курси безпеки водія. За дрібні правопорушення, відвідуючи курси з водіння витирає переконаності з вашої запису. Вам все одно доведеться заплатити штраф і плату за навчання, але це менше, ніж швидкість збільшення страхових внесків.

Якщо ви не можете запобігти цьому від приходу до суду, звернутися до суду. Часто складно квиток переконує суд зменшити квиток на рухомий порушення яких не карається страховиками. Якщо ви покажете але офіцер не робить, це може переконати деякі суди звільнити квиток – правила перевірки вашого місцевого держави. Зрештою, ввічливо підвищення будь-яких розумних заперечень проти квитка звичайно присвоюється за рішенням суду – сердиться в залі суду не рекомендується. Звичайно, все це вимагає часу і зусиль. Якщо це занадто дорого, пам’ятайте, що ви можете бути економія кількох тисяч доларів на премію розстрочку, тому платити адвокату до однієї тисячі може бути хорошої якості. Все це повинно рекомендуємо Вам безпечно керувати автомобілем. Краще не попадатися. Ваше цінова пропозиція з автострахування прийде в нижче і нижче, чим довше ви тримаєте вашу запис чистити. Якщо захисне водіння не в змозі тримати вас у безпеці, боротися, щоб уникнути переконання. Це буде відображатися в цінову пропозицію з автострахування за довгі роки, якщо ви не отримаєте квиток звільнений або скорочений до рухомого порушення.