При вдалому критичному претензій хвороби допомагають підвищити страхування життя виплату статистика

Шотландський Вдови випустила критично важливі дані хвороби, яка призвела до зростання Статистика виробляти платежі протягом 2000 і 2007 року, на загальну суму 150 млн. фунтів стерлінгів протягом більше 4500 критичних претензій хвороби.

Статистика показала, що число претензій зросла який є втішна думка для людей, які цинічні про страхування життя лазівки і рівнів і поширеність оплати аутів.

У рік станом на жовтень 2007 року більше 29 млн. фунтів стерлінгів були виплачені на 847 критичних претензій хвороби, з найпоширенішими з них впливає на людей у ​​Великобританії падіння на п’ять основних категорій. Рак склав 61 відсотків претензій критичних захворювань, пов’язаних з серцем заявники яких склало 21 відсотків та інсульту обліку претензій на 7 відсотків. Розсіяний склероз становили 4 відсотки критичних претензій хвороби з кришкою дитяча складають 2 відсотки.

У дослідженні, проведеному шотландським Вдови також показало, що середній вік чоловіків із заявником страхування критичних захворювань склала 47 років, в той час як середня жінка заявнику було 44 роки.

Інші дані показали, що страхувальники будуть мати свої кришку на місце в середньому протягом чотирьох років і 11 місяців, перш ніж зробити заяву.

Захист директор ринку з шотландськими Вдови, Річард Джонс сказав: “Необхідність фінансового захисту як для сім’ї та бізнесу ніколи не була більше, особливо з більш сімей спираючись на два джерела доходу і збільшення числа людей, які за наймом. Тим не менше, відсутність довіри споживачів вносить свій внесок у людей не в змозі вивезти цінну захист, що вони і члени їх сімей потрібно “.

Випускаючи свою статистику претензій історії, шотландський Вдови Критична поділу охоплює хвороба сподіваються відновити довіру, що більшість претензій робити результат у виплаті. Цифри показали, що в період з жовтня 2006 року по жовтень 2007 року, всього п’ять відсотків претензій була відхилена, в основному через відсутність достатньої інформації для обгрунтування запиту. Дев’ять відсотків відмовили, оскільки в результаті їх вимога не буде, охоплених політикою визначення.

Джонс сказав: “Для забезпечення нашій літературі ясно і звести до мінімуму можливість неправильного розуміння, шотландський Вдови регулярно перевіряє і отримує зворотний зв’язок на нашому заявки клієнтів та літератури. Відмінності, які цим та іншим ініціативам може зробити ясні, коли ви бачите, що минулого року ми виплатили більше претензій, ніж попередні роки, і ми платимо з більш високий відсоток претензій “.

Критичні страхування хвороби принесе користь людям, якщо вони діагностовані з будь-яким умовою, охоплених цієї політики, сплативши авансом одноразово яка тому означає критичне вершника хвороба перестає бути використання. Основна сума запевнив продовжуватиме перебувати в експлуатації, проте.

Загальне правило серед страховиків, що якщо хтось виживає протягом 30 днів після діагнозів, вся страхова сума, в тому числі критичних захворювань, є платним. У порівнянні з загальним страхуванням, всю кришку виплачується незалежно від фактичного гроші, витрачені на лікування.