Причини інвестувати в співробітника медичного страхування

Незважаючи на багато підприємств робить грошових накопичень де тільки можна, все більше число людей як і раніше вважають за краще вкладати кошти в приватне медичне страхування для своїх співробітників. Багато організацій усвідомлюють довгострокові вигоди і економію яких медичне страхування співробітників може принести їм.

У цій статті розглядаються переваги інвестування в приватне страхування охорони здоров’я та переваги, які вона може принести вашому бізнесу.

За даними дослідження, витрати на винагороди працівникам охорони здоров’я, у вигляді планів медичного готівкою, збільшилося на 180% в період між 2008 і 2009 роками.
Щорічне опитування, проведене журналом Виплати працівникам показує, що 14% компаній у Великобританії в даний час пропонують компанії-платні медичні схеми.

Це МСП, які є найбільш активною, більше чверті (27%) компаній, які працюють менше 100 чоловік зараз на реалізації плану медичного готівкою, в той час як тільки 17% компаній, що мають від 100 до 500 співробітників і 3% підприємств, що мають від 501 до 1000 співробітників пропонуючи цю ініціативу.

Ця тенденція повинна зберегтися як 22% роботодавців підтвердили, що вони планують збільшити медичних пільг, які вони пропонують протягом наступних 12 місяців, щоб допомогти співробітникам піклуватися про їх здоров’я і благополуччя в ці важкі часи.

Коментуючи дослідження, Деббі Lovewell, заступник головного редактора журналу Виплати працівникам сказав: “Незважаючи на складні економічні умови, багато роботодавців мають намір здоров’я працівників і благополуччя Це необхідно, якщо вони хочуть зберегти талант і навички, необхідні, щоб витримати спад. і вийти з сильним бізнесу, з іншого боку “.

Якщо Ви не пропонує медичного страхування для своїх співробітників, ось кілька причин, ви можете почати:

Зниження відсутностей

До послуг гостей окремі медичного страхування співробітників, швидше за все, значно скоротити тривалість і частоту відсутності співробітників. Це тому що з приватного медичного страхування, співробітники, які потребують лікування отримаєте його швидше, ніж вони були б на NHS і, ймовірно, швидше відновитися і вимагають менше часу роботи. Крім того, швидке дію, знижує ризик повторюваних проблем.

Поліпшення морального клімату:

Співробітники, які відчувають, що їх роботодавець піклується про них і їх благополуччя, швидше за все, відчувати себе цінують на роботі і, отже, бути більш продуктивним і вчинено.

Збереження кадрів:

До послуг гостей окремі плани в галузі охорони здоров’я для співробітників може допомогти вам залучити талановитих співробітників, і, що не менш важливо, зберегти їх. Дослідження показали, що після пенсії, здоров’я на робочих місцях такі переваги, як приватне медичне страхування є найважливішими для персоналу. Більше половини з тих, хто відповів в опитуванні заявили, що вони будуть більш імовірно, щоб прийняти роботу, яка запропонувала план приватної охорони здоров’я за той, який цього не зробив.

економія

Інвестиції в приватне медичне страхування для співробітників може врятувати вашу компанію значні суми грошей в довгостроковій перспективі. Наприклад, приватне медичне страхування будете економити гроші на допомоги по хвороби, відсутність кришки та витрати по найму.

Число роботодавців, які пропонують особисте страхування медичне обслуговування співробітників, при цьому зростає і не дарма – вона може економити кошти, а також поліпшити моральне персоналу та продуктивності.