Причини скасування не ваша політика

При зіткненні з економічною знижену, це може бути дуже привабливим, щоб мінімізувати витрати, відмовляючись певні речі, ви можете відчувати, як непотрібні або розкоші. Тим не менш, страхування повинне бути серед цих речей. Маючи ваше життя застрахованої може виглядати як втрата грошей, але коли настає момент, це може бути багато в збереженні і підтримці вашого чоловіка і дітей з фінансової точки зору.

Якщо є ваша життя застраховане, з вашою політикою скасовано може перетворитися на великою помилкою з фінансової точки зору в довгостроковій перспективі. Звичайно, це дуже важко встояти перед такою спокусою, коли доводиться платити високі премії, які не роблять вам благовоління в рахунок зниження своїх витрат. Але ви повинні бачити картину в цілому, а не концентруватися на деталях. Наступні шість важливих причин для відмови, щоб скасувати ваше життя страхуванню.

1. Страхування Вашого життя це інвестиції.

Коли люди воліють страхувати своє життя вони забезпечують цінні інвестиції з їх близькими, які можуть бути використані після певних обставин. Звичайно, це дуже важко зрозуміти ситуацію, коли ви пішли і актуальність ваших потреб, але думати про свою сім’ю. Втрата ключового людини призведе до серйозних труднощів, які вплинуть на фінансове становище вашого чоловіка і дітей. І коли ви застрахувати ваше життя ви переконаєтеся, що ваші близькі не будуть відчувати фінансові проблеми.

2. Премій зі страхування життя вже були оплачені.

Це звучатиме як найбільш логічна причина для тих, хто думає про «зараз» ситуації. Просто думаю, всі страхові внески ви вже заплатили. Особливо це стосується тих, хто мав свою політику на деякий час тепер. Якщо у вас є спеціальні види страхових полісів, всі страхові внески ви вже заплатили виявляться просто марною тратою грошей.

3. Ви можете підняти грошову вартість вашого поліса з часом.

У разі, якщо у вас є універсальний або змінна життя політики охоплення, ви, напевно, знаєте, що вони, як правило, фінансуються за рахунок пайових інвестиційних фондів. І якщо збільшення коштів, так буде грошова вартість вашої політики, яка, безумовно, буде хороша можливість для Вас і Вашої родини.

4. Деякі політики дозволить пропустити страхових внесків.

Деякі типи універсальних страхових полісів дозволить вам пропустити певну кількість страхових внесків після закінчення заданого періоду часу. А коли стикаються з фінансовими труднощами може бути, варто використовувати цю опцію. Така політика зазвичай не пов’язані з дешевими варіанти страхування життя, але в довгостроковій перспективі ви отримаєте більше переваг при їх використанні.

5. Опустіть покриття для зменшення кількості премій.

Премій ви будете платити безпосередньо пов’язані з сумою покриття здійснюється на політику. Якщо зменшити кількість охоплення вашої премії увійде відповідно. Однак, майте на увазі, що зниження охоплення суми нижче певної точки зробить вашу політику безглуздо, тому що він не буде в змозі задовольнити ваші страхові потреби коли приходить момент. Визначити мінімальну необхідну кількість переваг, які будуть отримані і йти далі.

6. Пошук хорошого страхування життя котирування буде жорсткою у разі, якщо ви скасуєте.

Якщо ви вирішите скасувати поточну політику зараз і знайти іншу через деякий час ви можете бути здивовані, дізнавшись, що ваші ставки будуть набагато вище, ніж ваш первісний політики. Страхові компанії, як правило, дають більш високі котирування для тих, хто скасував свою політику до кінця терміну, і ви, ймовірно, буде старше, коли отримання нової політики – чинник, який також сильно впливає на кінцеву ціну.